جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
باور ملت ایران به نظام در حماسه ۹ دی نمایان شد
علی ترکاشوند در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی ماه اظهارداشت: این حماسه سراسر اقتدار، اعتقاد، باور و عزت اسلامی بود که با محوریت ...
علی ترکاشوند در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه اظهارداشت: این حماسه سراسر اقتدار، اعتقاد، باور و عزت اسلامی بود که با محوریت ملت بزرگ ایران متجلی شد.


 وی، گفت: مردم در این روز ثابت کردند برای  اقتدار و عزت ایران اسلامی از جان نیز مایه می گذارند و در این راه با تکیه بر دین مداری و ولایت مداری راه را بر هر نفوذ و توطئه ای از سوی دشمن می بندند و این بدان معناست که مردم ایران برخاسته از نظام و انقلابی هوشیار هستند.


ترکاشوند ادامه داد: حماسه ۹ دی از کلیدی ترین و شاخص ترین مناسبت های تاریخ ایران زمین است که تکرار آن، تکرار پایداری ملت ایران است، ملتی که انقلاب را با خون خود رقم زد و برای ماندگاری آن نیز از جان می گذرد.


وی، گفت: دشمن در همه زمان ها با قصد تخریب نظام و با برنامه ریزی دقیق اقدام به توطئه و تقرفه اندازی در بطن مردم کرده است که خوشبختانه ملت با آگاهی و هوشیاری همه فتنه های دشمن را خنثی کردند و بی شک حماسه ۹ دی از نمونه های بارز دفاع مردم از نظام با تکیه بر ولایت پذیری و ایمان الهی بود.


وی، بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت بصیرت افزایی و دشمن شناسی در جامعه را یادآور شد و افزود: در خنثی کردن توطعه دشمن در ۹ دی ماه، تفکر و روشنگری عمیقی همراه با اندیشه های والایی که اعتقاد به نظام از مهمترین است، نهفته بود.


ترکاشوند ادامه داد: انتقال و بازگو کردن زوایای مختلف این رویداد تاریخی به نسل آینده حائز اهمیت است زیرا تداوم انقلاب به دست آیندگانی صورت می گیرد که توسط نسل انقلاب پشتیبانی و آگاه شده باشند.


ثبات وفاداری مردم به اسلام در حماسه ۹ دی


شهردار کرج در ادامه با بیان اینکه، ملت انقلابی ایران، همواره وفاداری خود را به ایران و نظام ثابت کرده اند، اظهارداشت: حماسه بزرگ ۹ دی نیز نشانه وفاداری مردم ایران به مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی است.


 ترکاشوند، حماسه ۹ دی ماه را انقلابی بزرگ خواند و افزود: حضور حماسی مردم ایران اسلامی در این حماسه که با آگاهی و بصیرت در برابر توطئه های دشمنان همراه بود، بار دیگر اقتدار نظام را به اثبات رساند و باعث ناامیدی دشمنان اسلام شد.


وی گفت: اتحاد و انسجام ملت ایران و حضور حداکثری آنها به دشمنان نشان داد، نفوذ به حریم ایران و ملت انقلابی غیر ممکن است، زیرا ملت بزرگ ایران اسلامی ملتی هوشیار و معتقد به نظام هستند و هیچ حربه ای هم نمی تواند این اعتقاد را متزلزل کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری