جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
انتقال آب خام و جایگزینی با آب شرب شهری/ آزاد سازی طوقه ۴۸۰ اصله درختان کهنسال
فیروزبخت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: هرس، شامل هرس سوزنی برگان و پهن برگان بلوارهای، جنگلکاری ها و پارک ها به تعداد ...
فیروزبخت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: هرس، شامل هرس سوزنی برگان و پهن برگان بلوارهای، جنگلکاری ها و پارک ها به تعداد سه هزار و ۹۵۰ اصله که در حال انجام می باشد، از جمله اقدامات صورت گرفته در منطقه است.


وی، جمع آوری خاک مازاد توسط بیل مکانیکی و بابکت جهت کاشت نهال به تعداد سه هزار اصله را یادآور شد و افزود: تسطیح و رگلاژ و حفر چاله جهت کاشت نهال به تعداد سه هزار اصله نیز در این منطقه انجام شد.


این مسئول با اشاره به جابجایی ۳۰ اصله درخت زبان گنجشک جهت عملیات عمرانی احداث دوربرگردان بلوار ارم و انتقال آنها به اراضی ساماندهی خیابان ایثار فرعی نرگس ۴، اظهارداشت: آزاد سازی طوقه به تعداد ۴۸۰ اصله درختان کهنسال با دستگاه کمپرسور تراکتوری نیز در این راستا اجرایی شده است.


وی گفت: چالکود درختان چنار و نارون منطقه به تعداد ۱۵۲ اصله جهت بازسازی وضعیت درختان کهنسال از عملکردهای فضای سبز منطقه ۱۲ است.


انتقال آب خام و جایگزینی با آب شرب شهری


مسئول فضای سبز منطقه ۱۲ شهرداری کرج ، انتقال آب خام و جایگزینی با آب شرب شهری را یادآور شد و افزود: این عملیات حفاری و لوله گذاری جهت انتقال آب چاه های هامون و بوستان به عرصه های فضای سبز موجود شامل بلوارهای ارم – آزادی مهرشهر – نور و حاشیه اراضی ساماندهی صورت گرفته است.


فیروزبخت، تغذیه شیمیایی سطوح چکنکاری با استفاده از کودهای نانو کلات خضرا، سولفات روی، سولفات پتاسیم و … را از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط فضای سبز این منطقه ذکر کرد.


وی، کاشت نهال و آبیاری آن توسط تانکر سازمان خدمات موتوری را یادآور شد و گفت: حذف سرشاخه های خشک درختان توسط بالابر به تعداد ۲۵۰ اصله و شناسایی درختان خطرساز که با هماهنگی سازمان پارک ها ترمیم و جمع آوری شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری