جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
پلاکاردهای غیرمجاز از منطقه ۷ جمع آوری شد/ زیباسازی نقطه عطف شاداب سازی
عفتی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: شهرداري منطقه 7 به منظور حفظ محيط زيست، نسبت به جمع آوری پلاکاردهای غیرمجاز توسط معاونت خدمات شهري اقدام کرده ...
عفتی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: شهرداری منطقه ۷ به منظور حفظ محیط زیست، نسبت به جمع آوری پلاکاردهای غیرمجاز توسط معاونت خدمات شهری اقدام کرده است.


وی با تاکید بر پاکسازی و نظافت محیط شهری، عنوان کرد: در این زمینه آنچه بسیار مهم است، تلاش برای حفظ محیط زیست و ایجاد منظر زیبای شهری، است.


این مسئول با بیان اینکه، پلاکاردهای غیر مجاز توسط نیروهای تلاشگر زیباسازی منطقه جمع آوری شدند، عنوان کرد: هدف از این اقدام ایجاد محیطی پاکیزه و مفرح برای شهر و شهروندان است و در این راستا شهرداری نیاز به حمایت و همراهی همه شهروندان دارد.


عفتی در ادامه از نصب اصلاعیه های در قالب بنر در نقاط مختلف منطقه بمنظور اطلاع رسانی جهت جلوگیری از نصب پلاکارد و تابلوهای غیرمجاز صنایع و صنوف در معابر عمومی خبرداد.


زیباسازی نقطه عطف شاداب سازی روحیه شهروندی است


مسئول زیباسازی منطقه ۷ شهرداری کرج در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه زیباسازی در جامعه شهر، عنوان کرد: جامعه بستر زندگی شهروندان است و مسئولین شهری نیز در قبال تامین خواسته های منطقی و به حق شهروندان در همه عرصه ها مسئول هستند.


عفتی گفت: از جمله بخش هایی که شهرداری در قبال آن مسئول است، زیباسازی است و بر این اساس لازم است طرح هایی در راستای ارتقاء ساختارهای زیبایی از سوی این نهاد اجرایی شود.


وی، حذف زوائد بصری را مهم دانست و با بیان اینکه، انجام این امر در راستای سیاست گذاری های سازمان زیباسازی صورت می گیرد، افزود: منطقه ۷ اهتمام ویژه ای برای تحقق این مهم دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری