جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
جلسه دوره ای معاونین عمران مناطق تشکیل شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه که به منظور هماهنگی فعالیت های عمرانی در شهر صورت گرفت، مباحث گوناگون تخصصی طرح شد و مورد بررسی قرار ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه که به منظور هماهنگی فعالیت های عمرانی در شهر صورت گرفت، مباحث گوناگون تخصصی طرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.


معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج که در این جلسه حضور داشت تسریع در رفع مشکلات عمرانی مناطق را از اهداف برگزاری جلسه ارزیابی کرد.


علی اصغر کمالی زاده با تاکید بر ضرورت برپایی نشست هایی مشابه، هماهنگی میان معاونین عمرانی برای انجام متناسب امور را موجب تقویت این حوزه خواند و تصریح کرد: عملکرد این مجموعه در نهایت به صورت یکپارچه توسط شهروندان ارزیابی می شود که این امر ضرورت افزایش دقت و توان معاونین عمرانی و مدیران مناطق را تقویت می کند.


کمالی زاده تصریح کرد: این جلسه هر دو هفته یک بار برای رسیدگی به مشکلات این بخش تشکیل می شود و حاصل آن تسریع در اجرای طرح های عمرانی خواهد بود.


وی اضافه کرد: در جلسه فوق، نحوه جذب بودجه های عمرانی مناطق، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.


مسئول عمران منطقه ۱ نیز در این نشست گفت: با توجه به وجود مشکلات در اجرای پروژه های عمرانی به ویژه جذب بودجه، حضور مستمر معاون فنی و عمرانی و تعامل با وی از طریق برپایی جلسات متعدد، به رفع مشکلات موجود در این عرصه، کمک قابل توجهی خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری