جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
تابلوهای راهنمایی و رانندگی منطقه ۹ ترمیم و بازسازی شدند
رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر افزود: ترميم و بازسازي تابلوهاي ترافيكي، راهنمايي و رانندگي درسطح منطقه با هدف اجراي دستورالعمل ترافيكي ،شهرداري ...
رئیسی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر افزود: ترمیم و بازسازی تابلوهای ترافیکی، راهنمایی و رانندگی درسطح منطقه با هدف اجرای دستورالعمل ترافیکی ،شهرداری کرج اجرایی شد.


وی، تاکید مدیر منطقه، جهت اجرای عملیات مرمت و بازسازی علائم راهنمایی و رانندگی را یادآور شد و بیان کرد: اجرای این طرح از چندی پیش آغاز شد و اکنون نیز به پایان رسید.


 این مسئول، افزود: طی این عملیات، تمامی علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی که در سطح منطقه بر اثر مرور زمان و بروز سوانح رانندگی کارائی خود را از دست داده بودند، از سوی اکیپ های اجرایی واحد حمل و نقل و ترافیک منطقه مورد مرمت و بازسازی قرار گرفتند.


ضریب امنیت برای عابرین پیاده افزایش یابد


وی با بیان اینکه، لازم است، ضریب امنیت برای عابرین پیاده در تردد های روزانه افزایش یابد، گفت: از جمله اهداف اجرای طرح ساماندهی و ترمیم تابلوهای ترافیکی، بالا بردن ضریب امنیت برای عابرین است.


رئیسی یاد آور شد، برای بالا بردن ضریب امنیت عابران پیاده، کلیه گذرگاه های عابرپیاده در بلوار نبوت و جاده محمد شهر، خیابان شهید بهشتی، بلوار دانش آموز اصلاح شد.


وی، رنگ آمیزی بلوک های عابر پیاده را یادآور شد و بیان کرد: همچنین در بلوار سرداران مقابل تمام گذرگاه ها عابر تعداد۱۰۰  عدد چشم گربه ای نصب شد.


رئیسی اظهارداشت: در مجموع تعداد ۴۰۰ عدد بلوک عابر پیاده و یکهزار و ۵۰۰ عدد چشم گربه ای کار گذاری شد .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری