جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
استقرار نیروهای خدمت‌رسان شهرداری تا بازگشت زوار در شلمچه

شهردار آبادان از استقرار نیروهای خدمت رسان شهرداری تا بازگشت زوار کربلای معلی در مرز شلمچه خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

محمودرضا شیرازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: هر ساله زوار زیادی برای زیارت به سوی مرقد اباعبدالله الحسین(ع) از مرز شلمچه راهی کربلا می‌شوند که امسال جمعیت زوار بیشتر از سال‌های پیش مشاهده شد. استقرار نیروهای خدمت‌رسان شهرداری تا بازگشت زوار در شلمچه

وی اضافه کرد: در همین راستا شهرداری با خدمت‌رسانی هر چه بیشتر رفع مشکلات مرتبط به حوزه شهرداری را در دستور کار قرار داده است.

شهردار آبادان با اشاره به این خدمات تصریح کرد: سه خودروی حمل زباله، یک دستگاه جاروکش خیابانی، دو دستگاه تانکر آب که یکی از آنها مربوط به آب آشامیدنی و دیگری آب مصرفی است را در شلمچه مستقر کردیم تا بخشی از نیاز زوار تامین شود.

وی ادامه داد: همچنین ۱۲ کارگر و ۱۰ مخزن زباله و دو دستگاه اتوبوس را نیز برای جابه جایی زوار در مرز شلمچه مستقر کردیم تا سهولت تردد این عزیزان حاصل شود و مشکلی در این خصوص پیش روی آنها قرار نگیرد.

شیرازی عنوان کرد: برای تکمیل این خدمات‌رسانی و نظارت بیشتر بر اقدامات شهرداری در مرز شلمچه برای زوار، دفتر مدیریت خدمات شهرداری را در آن منطقه مستقر کردیم که یک مسئولان مدیریت این دفتر را بر عهده داشته و در صورت بروز هرگونه مشکلی به رفع و برطرف سازی آن خواهد پرداخت.

مدیر سامانه شهری آبادان از استقرار نیروهای خدمت رسان شهرداری تا بازگشت زوار کربلای معلی در مرز شلمچه خبر داد و اظهار کرد: همه تلاش ما در راستای ارتقای خدمت رسانی به زوار کربلای حسینی بوده است./عرش نیوز

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری