جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
بودجه عمرانی شهرداری بابل افزایش یافت

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، حقوقی و امور قراردادهای شورای اسلامی شهر بابل گفت: بودجه سال آینده شهرداری بابل در حوزه عمرانی افزایش یافته است.

Print Friendly, PDF & Email

جعفر آقاجان پور در جلسه شورای شهر بابل اظهار کرد: برخورداری  از پشتوانه علمی و کارشناسی، هماهنگی بین درآمد و هزینه، شفاف سازی و اولویت بندی برنامه ها و صداقت در اجرا از ارکان بودجه سال ۹۳ شهرداری بابل است.

وی، پیگیری  اعتبارات ملی و استانی، افزایش بودجه عمرانی، اتمام پروژه های نیمه تمام، افزایش بودجه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی را از اولویت های بودجه سال آینده شهرداری بابل عنوان کرد.

آقاجان پور، تقویت  و حمایت سازمان های وابسته به شهرداری در راستای استقلال مالی و رسیدن به خودکفایی را محور مهم بودجه سال آینده دانست و گفت: در بودجه سال آینده باید وظایف مالی مناطق شهرداری دیده شود.

وی بر واقعی بودن بودجه سال ۹۳ تاکید کرد و گفت: باید بین درآمد ها و برنامه و بودجه رابطه معقولی وجود داشته باشد.

آقاجان پور، از مدیران شهرداری خواست با تشکیل کارگروه های تخصصی نگذارند تا شهرداری خدای ناکرده به روزمره گی دچار شود.

عباسی، رئیس شورای اسلامی شهر بابل نیز بر ضرورت شفاف بودن بودجه و تحرک بیشتر شهرداری در وصول مطالبات تاکید کرد و گفت: بودجه سال آینده شهرداری باید به گونه ای باشد که شادی را درمردم ایجاد کند و مردم شاهد اجرای پروژه های مختلف در شهر باشند.

فرامرز ابوالحسنی، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بابل نیز گفت: بابل به عنوان  یک کلان شهر در استان مطرح بوده و باید به گونه ای این اعتبارات جذب شود که پاسخگوی نیازهای  شهر بابل باشد.

محمد حسین منصف، رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری آموزشی و پژوهشی شورای اسلامی شهر بابل، برنامه ریزی و داشتن معیارهای مناسب برای اداره شهرداری را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست.

وی از نبود فضایی مناسب در جذب سرمایه گذار شهر ساز در شهرداری انتقاد کرد و خواستار ایجاد دفتری در این زمینه شد.

جعفر واثقی، رئیس کمیسیون طرح ریزی شورای اسلامی شهر بابل، به نگاه آرمانی در بودجه نویسی و جذب اعتبارات  اشاره کرد و گفت: بودجه ما باید شفاف و واقع بینانه باشد نه آن گونه که  جذب اعتبارات قابل دسترسی  نباشد.

وی افزود: اگربودجه  و نیرو زیادی هم داشته باشیم تدبیر به همراه نباشد کارآیی لازم ندارد از این رو توصیه ما این است که درانجام برنامه ها تدبیر شایسته را داشته باشید.

فرهاد عسکری، شهردار بابل نیز گفت: کارکنان شهرداری بابل صادقانه به انجام وظایف محوله می پردازند و امیدواریم با تلاش بیشتر در ماه های پایانی امسال و افزایش درآمد و دریافت مطالبات معوقه، شاهد رونق فعالیت های عمرانی باشیم.

وی با استقبال از پیشنهاد تشکیل دفتر جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرداری بابل گفت: امیدواریم با تشکیل این دفتر در این زمینه شاهد رشد و شکوفایی مناسبی باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری