جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۲
فعالان حوزه فرهنگی شهر همسو می شوند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دعوت از اندیشمندان و اثرگذاران فرهنگی شهر و استان البرز که طی ماه گذشته مورد توجه اعضای کمیسیون فرهنگی شورا قرار گرفته ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دعوت از اندیشمندان و اثرگذاران فرهنگی شهر و استان البرز که طی ماه گذشته مورد توجه اعضای کمیسیون فرهنگی شورا قرار گرفته بود، امروز دومین مرحله خود را پشت سر گذاشت.


در این نشست که مسئولان و صاحب نظرانی از عرصه فرهنگ شهر و استان حضور داشتند، هر یک به ارائه نظرات خود در خصوص این عرصه مهم و زیربنایی پرداخته و مباحث گوناگونی را در این زمینه مورد بحث و گفتگو قرار دادند.


از بارزترین خواست حاضرین در این جلسه، تشکیل کارگروه های تخصصی در مباحث گوناگون فرهنگی و نیز هماهنگی و تعامل با دیگر دستگاه ها و متولیان شهر در حوزه فرهنگ از جمله استانداری البرز بود که جلسات مشابهی را با حضور برجستگان فرهنگی تشکیل می دهد.


تعیین جایگاه حقوقی یا حقیقی کارگروه از دیگر خواست های حاضران بود که بر اساس آن مصوبات جلسه باید بر مبنای قوانین بالادستی صورت گیرد.


ضرورت تهیه اطلس فرهنگی، آموزش قوانین به شهروندان، تشکیل مرکز مطالعات کرج شناسی، دخیل کردن هنرمندان بزرگ و شهیر استانی و شهرستانی در ساخت نماد و دیگر امور حوزه فرهنگ و هنر از دیگر مباحث مطروحه توسط مدعوین در این جلسه بود.


دستور جلسه این کارگروه با محور ارائه طرح برای نماد فرهنگی استان و نیز ارائه طرح های فرهنگی پیشنهادی بود که طی آن برخی حاضرین نظراتی را بیان کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری