جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۲
مردم و نخبگان برای ارائه الگو ” نماد شهر کرج ” فراخوان شوند/ کارگروه های انتخاب نماد فرهنگی در کرج تجمیع شوند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید حسنی بعداز ظهر امروز در کارگروه فرهنگی شهر کرج که به میزبانی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در سالن جلسات ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید حسنی بعداز ظهر امروز در کارگروه فرهنگی شهر کرج که به میزبانی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در سالن جلسات شهداء شهرداری، برپا شد، با اشاره به گرامیداشت سالروز نهم دیماه عنوان کرد:  پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری، نهم دی ماه سالروز بصیرت ملی در جهت خنثی کرن توطئه های دشمن در مقابل تهاجم فرهنگی است.


وی ادامه داد: در هر کشوری که انسجام، اتحاد، ایستادگی و یکپارچگی مردم در مقابل دشمنان باشد، آن کشور دارای ثبات و پیشرفت خواهد بود.


تغییر و تحولات یک چالش فرهنگی است


قائم مقام معاونت فرهنگی شهرداری کرج در ادامه با بیان اینکه، بحث تغییر و تحولات افراد و جابجایی مدیران در شهر نوعی عدم ثبات مدیریتی را نمایان می کند، عنوان کرد: بروز این امر که انجام آن در سیستم های اداری اجتناب ناپذیر می باشد، خود نوعی چالش فرهنگی است.


حسنی ادامه داد: برغم این تحولات، همه فعالیت های صورت گرفته و مطالعات انجام شده باید با هدف پیشگیری از دوباره کاری در دبیرخانه مربوطه ثبت و ضبط  شود.


 کارگروه های انتخاب نماد فرهنگی در کرج تجمیع شوند


قائم مقام معاونت فرهنگی شهرداری کرج در ادامه با تاکید بر تجمیع کارگروه های انتخاب نماد فرهنگی در کرج، گفت: تحقق این امر نقش بسزایی در تجمیع آرا و نظرات افراد دارد و به نوعی می توان گفت، این اقدام می تواند، در جذب ایده های مثبت و کارآمد تاثیر گذار باشد.


حسنی اظهارداشت: در حال حاضر کارگروه هایی به منظور انتخاب نمادی شایسته برای کرج با تولی گری استانداری و اداره کل ارشاد برپا می شود که در صورت یکپارچگی و تجمیع این کارگروه ها می توان به ایده های خلاقی در این زمینه رسید.


دغدغه های فرهنگی تنها مختص شورا و شهرداری نیست


قائم مقام معاونت فرهنگی شهرداری کرج در ادامه عنوان کرد: دغدغه های فرهنگی تنها مختص به شورا و شهرداری نیست و لازم است، همه این نگرانی را در خصوص مباحث فرهنگی داشته باشند و در قبال این امر احساس مسئولیت کنند.


حسنی اظهارداشت:  به دلیل اینکه، موضوعات فرهنگی صرف یک قشر خاص و تنها مربوط به تفکرات جناح خاصی نیست، باید تمام آحاد ملت نسبت در این عرصه مهم سهیم باشند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری