جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۲
تجربیات موفق حوزه فضای سبز کرج در شهرکرد استفاده می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید جلالی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شهرکرد به همراه معاون فنی و اجرایی، مسئول نهالستانها و کارشناس طراحی سازمان خود ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید جلالی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شهرکرد به همراه معاون فنی و اجرایی، مسئول نهالستانها و کارشناس طراحی سازمان خود در محل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج حضور یافت.


در این زمینه جلالی با اشاره به روند رو به رشد فعالیتهای سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج اظهار داشت: این سازمان با استفاده از فناوری روز و با تکیه بر دانش کارشناسان، روز به روز نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری دارد.


پروژه های چشمگیر فضای سبز کرج می تواند الگوی سایر شهرهای کشور باشد


وی افزود: در واقع هم اکنون پروژه های چشمگیری در حوزه فضای سبز از سوی سازمان پارکها و فضای سبز در کلانشهر کرج اجرایی شده است که می تواند الگوی سایر شهرها باشد.


این مسئول عنوان کرد: به طور قطع در جلسه مشترک با مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، از تجربیات موفق و الگوهای بی نظیر آنها در حوزه فضای سبز شهرکرد استفاده خواهیم کرد.


عملکرد درخشان سازمان پارکهای کرج نشان دهنده استفاده از دانش روز و تخصص کارشناسان است


جلالی ادامه داد: عملکرد چشمگیر و درخشان چند سال گذشته سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج نشان دهنده استفاده از دانش روز و ثبات مدیریت در این حوزه است.


مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شهرکرد یادآور شد: در واقع سازمان پارکهای کرج از لحاظ آموزش و استفاده از دانش تخصصی فضای سبز می تواند الگوی بسیار مناسبی برای دیگر شهرها به خصوص کلانشهرها باشد.


در ادامه مجید جلالی به همراه هیئت همراه خود و مسئولان سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، از پارکهای ایران زمین، استاد شهریار، نبوت، باغ ایرانی، باغ فاتح، پارک شهید چمران و باغ گلهای این کلانشهر بازدید به عمل آورد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری