جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۲
سند چشم انداز ۵ ساله برای شهرداری پرند تدوین می‌شود

شهردار پرند گفت: سند چشم انداز و برنامه ۵ ساله برای شهرداری تدوین می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

بهروز کاویانی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در استان تهران با اشاره به جمعیت ۲۰۰ هزار نفری شهر جدید پرند اظهار کرد: شهرداری پرند با توجه به تازه تاسیس بودن خود توانسته در چند سال اخیر اقدامات مثبت و سازنده ای را در راستای ارتقا ارائه امکانات خدماتی و رفاهی انجام دهد.

وی با بیان اینکه شهرداری پرند پس از تغییر مدیریتی از زمان روی کار آمدن شورای شهر تحولات زیادی به خود دیده است، گفت: احترام به حقوق شهروندان با برگزاری جلسات هفتگی با آنها، جذب اعتبارات مالی از سوی سرمایه گذاران خصوصی، تعامل سازنده با شرکت عمران شهر جدید پرند برای ارتقا خدمات دهی به مردم همواره مبنای کار مدیریت شهری جدید بوده است.

شهردار پرند با تاکید بر اینکه شهرداری تلاش دارد با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی پروژه های عمرانی بزرگی را از سال آینده عملیاتی کند، افزود: هم اکنون شهرداری پرند مدیریت ۳ فاز نخست این شهر را بر عهده دارد اما سعی شده در برنامه ریزی مدیریت شهری تمام فازهای شهر پرند در نظر گرفته شود.

کاویانی با اشاره به برنامه ریزی جامع مدیریت شهری برای شهرداری و چشم انداز ۵ سال گفت: بر همین اساس شهرداری پرند اقدام به تدوین سند چشم انداز و برنامه ۵ ساله راهبردی کرده است تا بتوان شهر را در یک برنامه جامع و چارچوب ۵ ساله مدیریت کرد.

شهردار پرند گفت: تهیه نظام نامه، آئین نامه و تشکیل کمیته ها، بررسی اسناد بالا دستی برنامه ۵ ساله شهرداری، بررسی و تحلیل وضع موجود مدیریت شهرداری، تحلیل تفصیلی هزینه ها و درآمدهای شهرداری، تدوین چشم انداز شهر، تدوین اهداف کیفی و استراتژیک شهرداری، ارزیابی و اولویت بندی اهداف کمی استراتژیک و تعیین و اولیت بندی اهداف کمی استراتژیک شهرداری از مهم ترین سر فصل های این سند چشم انداز به شمار می رود.

کاویانی تصریح کرد: مدیریت شهری پرند سعی دارد با دارا بودن یک برنامه ۵ ساله اهداف شهری و مدیریتی خود را به بهترین شکل ممکن به ثمر برساند و این برنامه چراغ راه مدیریت شهری در طول این مدت محسوب می شود و تمام مدیران و کارکنان وظیفه دارند برای تحقق اهداف تمام اهتمام خود را به کار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با اهتمام جدی و با تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری برنامه ها و اهداف مدیریت شهری را به سرانجام رسانده و رضایت‌مندی مردم را افزایش دهیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری