جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۲
پیوست فرهنگی لازمه اجرای طرح ها/وجود مشاغل مزاحم در جوار پل حصارک آسیب شناسی شود
فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهارداشت: مسائل فرهنگی و اجتماعی در شهر‌ها بسیار مهم و تعیین کننده است و طراحی و اجرای پروژه‌ها، باید همراه ...
فاطمه اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهارداشت: مسائل فرهنگی و اجتماعی در شهر‌ها بسیار مهم و تعیین کننده است و طراحی و اجرای پروژه‌ها، باید همراه با تهیه پیوست فرهنگی و اجتماعی باشد.


وی افزود: الحاق پیوست فرهنگی به طرح ها و پروژه های عمران شهری در مراحل مطالعه ، طراحی و اجرای آن باید با جدیت از سوی مدیریت شهری دنبال شود؛ چرا که معتقدیم بدون توجه به الزامات و پیش نیازهای فرهنگی در طراحی پروژه ها، طرح های عمرانی فاقد کارآیی موثر در کالبد شهری ، آن گونه که مورد مطالبه شهروندان است خواهند بود.


وجود مشاغل مزاحم در حاشیه پل حصارک آسیب شناسی و اصلاح شود


این عضو شورای شهر کرج با اشاره به بازسازی پل قدیمی حصارک توجه به تمام شاخص ها را در کنار اجرای فیزیکی طرح یادآور شد و بیان کرد: وجود مشاغل در حاشیه این پل یکی از آسیب های مهمی است که باید در کنار اجرای عملیات عمرانی به آن توجه شود.


اسکندری این امر را یکی از دلایل مهم توجه به پیوست های فرهنگی به عنوان نمونه خواند و گفت: بازسازی پل به تنهایی کافی نیست بلکه باید آسیب شناسی لازم در زمینه مباحث فرهنگی، ایجاد مزاحمت های این مشاغل در جوار این پل بررسی شود.


وی با تاکید بر لزوم توجه به تسهیل امور رفاهی شهروندان رویکرد الزامی به مباحث فرهنگی را یکی از مهمترین مطالبات شهروندان و پردغدغه ترین چالش های شهر دانست و بر همه جانبه نگری در این زمینه تاکید کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری