جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۲
هوای البرز نامناسب نیست/ از ظرفیت نخبگان در برنامه ریزی های کاهش آلودگی هوا استفاده کنیم
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی شامگاه چهارشنبه در نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای استان البرز اظهار داشت: شرایط جوی استان در شرایط نامناسبی قرار ندارد ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی شامگاه چهارشنبه در نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای استان البرز اظهار داشت: شرایط جوی استان در شرایط نامناسبی قرار ندارد و وضعیت هوای البرز طی دو روز اخیر نامناسب ارزیابی نشد.


وی با بیان اینکه هوای این استان در مقایسه با تهران در وضعیت بهتری است، تاکید کرد: اما برای داشتن هوایی پاک نباید از اتخاذ روش های مدیریتی و علمی در کنار و به موازات هم غافل شویم.


سریزدی استفاده از ظرفیت نخبگان در برنامه ریزی ها را از راهکارهای کاهش آلودگی هوا دانست و افزود: به طور قطع هم اندیشی با نخبگان و کارشناسان در دستیابی به تدابیری عملی تر برای کاهش آلودگی هوا و برخورداری از هوایی سالم تر و پاک تر راهگشاست.


مصوبه تدوین جدول ارزیابی شاخص آلودگی هوا


در این جلسه تدوین جدول ارزیابی شاخص آلودگی های هوا در استان البرز به عنوان مصوبه تصویب شد.


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز تهیه این جدول را توسط اداره کل هواشناسی استان اعلام کرد و افزود: در این جدول اطلاعات جامعی از نوع آلودگی های زیست محیطی با موقعیت مکانی و جغرافیایی آن تهیه و برنامه ریز ها بر اساس اطلاعات این جدول انجام خواهد شد.


به گفته سریزدی این جدول نوعی نقشه راه برای استان در موضوع ترسیم آلودگی هوا و مبنای برنامه ریز ها است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری