جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۲
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان البرز
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رضا اکبری گفت: این محدودیت‌ها به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده‌ها و در تعطیلات پایانی هفته در محورهای مواصلاتی استان البرز ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رضا اکبری گفت: این محدودیت‌ها به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده‌ها و در تعطیلات پایانی هفته در محورهای مواصلاتی استان البرز اعمال می‌شود.


وی ادامه داد: در این راستا تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه چهارم دی‌ماه الی ساعت ۲۴ روز جمعه ششم دی‌ماه ۹۲ از محورهای کرج – چالوس، هراز و بالعکس ممنوع است.


به گفته این مسئول، بر اساس تمهیدات اندیشیده‌ شده تردد انواع تریلر و کامیون از محورهای کرج – چالوس و هراز کماکان ممنوع است.


اکبری تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ششم دی‌ماه را از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع اعلام کرد و افزود: در این راستا تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی جمعه ساعت ۲۴ از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن‌آباد (دزدبن‌) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.


وی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد همه کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه چهارم دی‌ماه و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روز پنجشنبه و جمعه پنجم و ششم دی‌ماه از محور هراز ممنوع است.


ضمناً، مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به حادثه‌دیدگان است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری