جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۲
کیفیت هوای البرز نامطلوب است/ غبار آلودگی تا سه روز آینده ادامه دارد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور رحمانیان در خصوص وضعیت آب و هوای استان البرز اعلام کرد: وضعیت سکون غبار در شهرهای بزرگ از جمله آذربایجان شرقی و ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور رحمانیان در خصوص وضعیت آب و هوای استان البرز اعلام کرد: وضعیت سکون غبار در شهرهای بزرگ از جمله آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، تهران و البرز تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت.


وی ادامه داد: بررسی آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد که تا اوایل هفته آینده جوی نسبتا پایدار بر استان البرز حاکم خواهد بود که پیامد آن افزایش آلاینده های جوی در کلانشهر کرج می باشد و بر این اساس طی این مدت آسمان استان صاف تا کمی ابری و در پاره ای نقاط غبارآلود پیش بینی می شود.


مدیر کل هواشناسی استان البرز گفت: با وجود صاف بودن هوا در استان البرز وجود غبار شرایطی نا سالمی را به وجود آورده است که توصیه می شود سالمندان، کودکان و افراد در معرض خطر حتی المقدور در مکان های باز حاضر نشوند.


رحمانیان افزود: دمای فعلی کرج هم اکنون پنج درجه زیر صفر است و شهرستان های طالقان و هشتگرد نیز به ترتیب دمای منفی ۱۰ درجه و منفی سه درجه را دارند که تا اوایل هفته آینده این میزان دما پایدار خواهد بود.


وی در پایان اعلام کرد: از روز دوشنبه با ورود موجی از سمت غرب و شمال غرب کشور شرایط آب و هوایی نسبت به وضعیت فعلی بهبود خواهد یافت و شاهد بارش باران خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری