جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۲
راضی به ضایع شدن حقوق کارکنان شهرداری بوشهر نیستیم
رئیس شورای شهر بوشهر گفت: شورا راضی به ضایع شدن حتی یک ریال از حقوق کارکنان پرتلاش شهرداری نیست. عرش نیوز: به گزارش فارس از بوشهر،عبدالخالق برزگرزاده صبح امروز در جلسه شورای ...
رئیس شورای شهر بوشهر گفت: شورا راضی به ضایع شدن حتی یک ریال از حقوق کارکنان پرتلاش شهرداری نیست.

عرش نیوز:
به گزارش فارس از بوشهر،عبدالخالق برزگرزاده صبح امروز در جلسه شورای شهر بوشهر ضمن عرض تبریک به مناسبت تولد حضرت عیسی مسیح (ع) در مورد ضرورت توجه به  وضعیت پرداخت حقوق کارکنان شهرداری اظهار داشت: با توجه به اینکه نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه هر نهاد و سازمان است اگر ما توجه ویژه به سرمایه‌های انسانی داشته باشیم می‌توانیم  کارایی نیروها را افزایش دهیم و سازمان را در رسیدن به اهداف تعریف شده‌اش به نحو بسیار مطلوبی یاری کنیم.

رئیس شورای شهر بوشهر ادامه داد: نیروهای شهرداری تلاش‌های زیادی برای خدمت‌رسانی به شهروندان انجام می‌دهند و دربین این نیروها عده‌ای هستند که بیشتر از توان شان برای کارها انرژی می‌گذارند و زمان زیادی از وقت متعلق به خانواده‌هایشان را صرف خدمت به شهروندان می‌کنند بنابراین لزوم توجه بیشتربه چنین کارکنانی ضروری است.

وی در رابطه با توجه ویژه به وضعیت کارکنان شهرداری افزود: اعضا ی شورا با هرن مونه درنظر گرفتن مزایا و پرداخت پاداش به کارکنان پرتلاش شهرداری که براساس قانون و ضابطه باشد هیچگونه مخالفتی  ندارد.

برزگرزاده ادامه داد: تعدادی از کارکنان شرکتی شهرداری درباره تعویق در پرداخت اضافه کاری‌های شان انتقاداتی را مطرح کرده‌اند و شاید چنین موضوعی را به شورا مرتبط بدانند ولی شورا در همین جا اعلام می‌کند که حاضر به ضایع شدن حتی یک ریال از حقوق کارکنان زحمت کش شهرداری نیست بلکه شورا معتقد است که ضمن پرداخت تمامی حقوق کارکنان باید با دید ویژه  به خواسته‌های به حق آنها توجه شود.

رئیس شورای شهر در ادامه تأکید کرد: بطور کلی در مورد پرداخت حقوق و مزایا،شورا بر این عقیده است که همه پرداختی‌ها باید با ضابطه و قانونمند باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه به پایان سال نیز نزدیک می‌شویم لازم است که ضمن پرداخت هرچه زودتر حقوق معوقه کارکنان شرکتی با در نظر گرفتن خدمات انگیزشی موجبات دلگرمی آنها را فراهم کنیم و رضایت هرچه بیشترآنها را جلب کنیم که در این راستا شورا آمادگی هرگونه همکاری را با مجموعه ی شهرداری دارد.

وی پیرامون نیروهای پیمانکاری نیز اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری در وضعیت کنونی اعتبارات لازم برای پرداخت مطالبات نیروهای پیمانی را ندارد امید است با درایت همکاران درمجموعه شهرداری زمینه پرداخت مطالبات نیروهای پیمانی نیز فراهم شود.

برزگرزاده درپایان در مورد پرداختی مطالبات روزنامه‌ها و هفته نامه‌ها خطاب به قائم مقام شهردار اظهار داشت: با توجه به اینکه قسمتی از مطالبات روزنامه‌ها و هفته نامه پرداخت شده است انتظار می‌رود که مابقی مطالبات آنها نیز که مبلغ زیادی نیز است در اسرع وقت به آنها پرداخت شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری