جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۲
بودجه شهرداری گرگان در ۱۰ سال ۶۰ برابر شده است

سرپرست شهرداری گرگان با تاکید بر اینکه بودجه شهرداری گرگان در مدت ۱۰ سال ۶۰ برابر شده است، گفت: تا به امروز ۸۵ درصد بودجه سال جاری محقق شده و مطمئن هستم تا پایان سال بیشتر از بودجه هم محقق خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

ابراهیم کریمی پیش از ظهر امروز در جمع کارکنان شهرداری گرگان اظهار داشت: امروز دومین روز از ۱۲۷‎امین ماه کاری‎ام در شهرداری گرگان است و دقیقا ۱۰ سال و شش ماه در شهرداری گرگان به عنوان شهردار خدمت کرده‎ام.

وی ادامه داد: در سال ۱۳۷۸ بودجه شهرداری گرگان ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده است و امسال پس از گذشت ۱۰ سال بودجه شهرداری گرگان ۱۳۲ میلیارد تومان است.

کریمی تاکید کرد: مطمئن هستم که بودجه سال جاری تا پایان سال محقق خواهد شد و حتی بیشتر هم به دست خواهیم آورد.

سرپرست شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: امسال یکی از بهترین سال‎های درآمدی شهرداری گرگان بوده و تا آخر سال نیز قطعا به همین صورت پیش خواهد رفت.

کریمی گفت: با توجه به اینکه ما درآمد خود را به نسبت ۹ ماهه می‎سنجیم در ۹ ماه گذشته بالای ۸۵ درصد بودجه سال ۱۳۹۲ محقق شده و این درحالی است که معمولا در سال‎های گذشته درآمد ما در ۹ ماه ۶۵ درصد محقق می‎شد.

شهرداری گرگان پیشروترین شهرداری در بخش نرم‎افزاری است

وی اضافه کرد: در بخش نرم‎افزاری شهرداری گرگان یکی از پیشرو‎ترین شهرداری‎های کشور در موضوع نرم‎افزارها و شهرداری الکترونیک است.

کریمی تاکید کرد: در موضوع دارا بودن شبکه اختصاصی، شهرداری گرگان یکی از بهترین‎ شهرداری‌‎های کشور است و در سطح شهر فیبر نوری اختصاصی داریم.

سرپرست شهرداری گرگان تصریح کرد: ما در شهرداری گرگان یکی از بهترین دیتاسنترها را دارا هستیم و این دوره از شهرداری گرگان در موضوع زیرساخت شهرداری الکترونیک و اقدامات الکترونیکی یکی از بهترین دوران خود را تجربه کرده است.

کریمی تاکید کرد: در برنامه شهرسازی نیز اگر مردم به درجه‎ای از رفتار سطح بالا در موضوع «آی‎تی» و الکترونیک برسند، شرایط طوری فراهم است که شهروندان می‎توانند بسیاری از نیازهای کاری خود در حوزه شهرداری را به صورت غیرحضوری برطرف کنند.

وی در پایان ابراز داشت: در این حوزه یکی از بهترین شبکه‎ها با امنیت بسیار بالا را داریم و در این مدت حتی یک‎بار اختلال در این شبکه را نداشتیم و از نظر نرم‎افزاری و سخت‎‎افزاری امکانات شهرداری الکترونیک را به صورت کامل فراهم و آماده داریم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری