جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۲
بسترهای سفرهای درون شهری در زمستان مهیا شد/قهرمانی: شیوه خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل جایگاه خاصی دارد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پرویز اسکندری در این جلسه که با هدف بررسی مولفه های کارآمد به منظور ارائه خدمات مطلوب از سوی تاکسیرانی به مسافران ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پرویز اسکندری در این جلسه که با هدف بررسی مولفه های کارآمد به منظور ارائه خدمات مطلوب از سوی تاکسیرانی به مسافران در ایام زمستان برگزار شد، عنوان کرد: ارائه خدمات از سوی این سازمان در همه ایام سال دارای اهمیت است اما در زمستان به علت بارش نزولات آسمانی خدمات رسانی به مسافران از اهمیت ویژه تری برخوردار است.


 وی با بیان اینکه، در فصل زمستان، تاخیر در امر مسافرگیری به علت برودت هوا، اجتناب ناپذیر است، بیان کرد: سازمان تاکسیرانی آماده فراهم آوردن تمهیدات لازم جهت کاهش مشکلات مربوط به این موضوع می باشد.


شیفت بندی خطوط تاکسی در ایام زمستان


مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج و حومه، در ادامه اظهارداشت: انتظار و خواست شهروندان در فصل زمستان از  دریافت خدمات حمل و نقلی افزایش می یابد که با توجه به این مهم، لازم است، مسئولان اهتمام و دقت نظر بیشتری در خصوص پاسخگویی به نیاز شهروندان داشته باشند.


اسکندری با اشاره به اهمیت سرویس دهی به مسافرین در فصل زمستان، اظهارداشت: شیفت بندی خطوط تاکسی در برخی خطوط که در زمستان با مشکلات سرمایی بیشتری مواجه هستند، از اولویت هایی است که سازمان اقدام به انجام آن کرده است.


اسکندی اظهارداشت: با انجام این اقدام، در ساعات پیک و ازدیاد مسافر، با مشکل کمتری در زمینه جابجایی مسافرین در درون شهر مواجه خواهیم بود.


وی تاکید کرد: عوامل انتظامی سازمان، نظارت دقیقی بر نحوه عملکرد رانندگان تاکسی در ایام مختلف سال به خصوص زمستان دارند که این امر نیز با هدف مشاهده و رفع مشکلات تاکسیداران و مسافرین انجام می شود.


شیوه خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل جایگاه خاصی دارد


رئیس کمیسیون حمل و نقل و شهرسازی و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج نیز در این نشست، ضمن تشکر  و قدردانی از تاکسیداران، پرسنل و مدیریت سازمان تاکسیرانی، اهمیت جایگاه حمل و نقل عمومی را در سطح شهر مهم ارزیابی کرد.


مریم قهرمانی، شیوه خدمت رسانی درحوزه حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس را مهم ارزیابی کرد و گفت: شیوه خدمت رسانی زمینه را برای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت شهروندان به نحو موثری آماده می کند.


وی با اشاره به نوع و جنس کار تاکسیداران، عنوان کرد: بخش وسیعی از پاسخگویی به نیاز شهروندان در زمینه حمل و نقل عمومی از طریق رانندگان تاکسی صورت می گیرد.


قهرمانی ادامه داد : در این راستا، نحوه مدیریت نیز مبحث بسیار مهمی است که باید اذعان داشت، مجموعه عوامل سازمان تاکسیرانی به ویژه مدیریت این سازمان نقش بسزایی را در تامین نیازهای شهروندان در خصوص موضوع حمل و نقل عمومی ایفا کرده اند که جای قدردانی دارد.


این عضو شورای شهر، گفت: با اتحاد، وفاق و همراهی مجموعه تاکسیرانی، خدمات شهر، شورا و رانندگان تاکسی، می توان به سطح مطلوبی از  همکاری ها جهت ارتقاء خدمات رسانی و رفع مشکلات در این عرصه رسید.


آگاهی، نماینده خدمات شهر مناطق ۱۲گانه، نیز در این گردهمایی اظهارداشت: خدمات شهر شهرداری ها با تمام توان و امکان آماده خدمت رسانی به شهر و شهروندان در فصل زمستان هستند.


وی اظهارامیدواری کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، شهر کرج و شهروندان با بارش برف و باران به ویژه در خصوص تردد های روزانه بامشکلی مواجه نشوند.


گفتنی است، در این نشست، مدیرعامل و مسئولین سازمان تاکسیرانی، مریم قهرمانی، عضو شورای شهر، مسئولین خدمات شهری مناطق ۱۲گانه کرج، نمایندگان خطوط تاکسی حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری