جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۲
کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن شهرداری برازجان تعطیل شده است

شهردار برازجان گفت: کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن شهرداری برازجان تعطیل شده است.

Print Friendly, PDF & Email

ماشاالله احمدی عصر امروز در نشست هم‌اندیشی شهرداران شهرستان دشتستان اظهار داشت: شهرداری‌های دشتستان و حتی شهرداری برازجان با ۶۲ سال قدمت هنوز در آمد پایدار ندارند. کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن شهرداری برازجان تعطیل شده است

وی با بیان اینکه کارخانه آسفالت و سنگ‌شکن برازجان در حال حاضر تعطیل است افزود: یا شهرداران قبلی اهمیت این کار را نمی‌دانستند و یا واقعا بد مدیریت شده است.

شهردار برازجان ادامه داد: کارخانه سنگ‌شکن ما بهترین شن و ماسه را تولید می‌کرده و کارخانه آسفالت ما هم به‌خاطر نداشتن فیلتر توسط محیط زیست تعطیل شده است.

احمدی با اشاره به تبادل خدمات بین شهرداری‌ها خاطرنشان کرد: همکاری و همیاری همه شهرداران شهرستان امری مهم است و مشارکت ما با هم برای تحقق خواسته‌ها، هم‌افزایی مدیریتی را به دنبال خواهد داشت که نتیجه آن خدمت به مردم است.

وی یکی از مشکلات شهرداری را تاخیر در پرداخت حقوق عنوان کرد و گفت: شهرداری برازجان ۶۰۰ میلیون تومان در ماه حقوق پرداخت می‌کند و در آماری که از شهرداری‌های استان گرفته‌ام، برخی شهرداری‌ها ۴ تا ۵ ماه حقوق عقب افتاده دارند.

احمدی اضافه کرد: تعامل باید با مدیریتی ظریف برقرار شود ولی به این گونه نباشد که شهرداری به حیاط خلوت برخی دستگاه‌های دولتی تبدیل شود؛ شهرداری باید حیاط خلوت پروژه و خدمت به مردم باشد.

وی نبود منابع،  نپرداخت به موقع حقوق پرسنل، فقدان پرداخت آلایندگی کارخانجات مجاور و از بین رفتن ماشین‌آلات و فرسودگی آنها را به عنوان مشکلات مشترک شهرداری‌های شهرستان عنوان کرد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری