جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۲
تصاویری از حضور شهاب مرادی در مراسم ختم همسر بنیامین، تصمیم گرفته شده برای سالن برج میلاد و پرسش “کافه سینما”: بالاخره رویکرد شهرداری تهران در برابر موسیقی پاپ چیست؟
ساعاتی پیش مراسم ختم همسر بنیامین بهادری در حضور تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی و مدیران و هواداران برگزار شد، و نکته جالب توجه در این مراسم حضور حجت‌الاسلام شهاب ...

ساعاتی پیش مراسم ختم همسر بنیامین بهادری در حضور تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی و مدیران و هواداران برگزار شد، و نکته جالب توجه در این مراسم حضور حجت‌الاسلام شهاب مرادی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در این مراسم بود. به گزارش کافه سینما، این اتفاق در شرایطی جالب است که برج میلاد، که تحت مدیریت شهرداری تهران قرار دارد و در حال حاضر پرطرفدارترین سالن برای برگزاری کنسرت‌های موسیقی به حساب می‌آید، اعلام کرده که تا آخر امسال، اجازه برگزاری هیچ کنسرت پاپ‌ای را در این سالن نمی‌دهد! حوزه‌ای که فعالیت‌های هنری بنیامین هم در همین چارچوب قرار می‌گیرد. به این ترتیب به نظر می‌رسد ابهامی در رویکرد شهرداری تهران به این رشته هنری وجود دارد: حمایت یا برخورد حذفی؟ حضور در مراسم عزای هنرمند پاپ خوب است و اجرای کنسرت‌اش بد؟

 

کافه سینما

19

50

51

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری