جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
اجرای اقدامات عمرانی در صدر برنامه های منطقه ۷ است
حسین شریف کاظمی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: اقدامات عمرانی در صدر برنامه های اجرایی شهرداری منطقه 7 قرار دارد که با ...
حسین شریف کاظمی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: اقدامات عمرانی در صدر برنامه های اجرایی شهرداری منطقه ۷ قرار دارد که با توجه به ارزیابی های صورت گرفته در حال حاضر، خروجی های مثبتی را همراه داشته است.


وی بر ضرورت پرداختن به مسائل عمران و آبادانی در مناطق مختلف شهر کرج تاکید کرد و افزود: رسیدن به این مهم از اولویت هایی است که به جد در دستور کاری شهرداری منطقه قرار دارد.


شریف کاظمی گفت: سیاست گذاری در مدیریت شهری و به تبع آن در مناطق تحت پوشش رسیدن به اهداف و سیاست هایی است که بر اساس آن ساختار مدیریت شهری به نحو مطلوب و رضایت بخشی شکل می گیرد.


وی با یادآوری اقدامات عمرانی صورت گرفته در سطح منطقه با ارزیابی مثبت از اجرای این اقدامات، بیان کرد: از جمله اقدامات عمرانی و زیرساختی اجرا شده در مناطق کرج، اجرای عملیات عمرانی از جمله کانیو، جدول گذاری و آسفالت به صورت روکش می باشد.


شریف کاظمی در ادامه با بیان اینکه، تلاش برای رسیدن به عملکرد مثبت حاصل از اجرای فعالیت های عمرانی امری ضروری است، گفت: نگاه و رویکرد مسئولین شهری نیز باید در راستای تحقق این مهم باشد.


نحوه خدمات رسانی مطلوب باشد


مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج، شیوه و نحوه خدمات رسانی را مهم ارزیابی کرد و افزود: دریافت خدمات در عرصه های شهری از خواسته های به حق و منطقی مردم است که شیوه ارائه آن نیز بسیار مهم می باشد.


شریف کاظمی عنوان کرد: نحوه خدمات رسانی به مردم باید دارای مولفه های ساختاری کارآمدی باشد ضمن آنکه، جلب رضایت شهروندی را نیز در پی داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری