جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
بازدید “قاسمپور” از منطقه ۱۲ کرج/لزوم رفع محرومیت ها با کار کارشناسی
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این دیدار که صبح امروز انجام شد برزو سلیمانی مدیر منطقه توضیحاتی درخصوص چگونگی تاسیس و راه اندازی منطقه و  پروژه های ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این دیدار که صبح امروز انجام شد برزو سلیمانی مدیر منطقه توضیحاتی درخصوص چگونگی تاسیس و راه اندازی منطقه و  پروژه های انجام شده و در دست اقدام ارائه کرد.


در ادامه رئیس کمیسیون جذب سرمایه گذار و مشارکتهای شورای شهر کرج نیز در این نشست برنامه ریزی های مدیر جدید منطقه را امتداد برنامه های مدیران قبلی برشمرد و افزود : لازم است تا از زحمات مدیران قبلی این منطقه که در راه اندازی و تسهیل در روند امور نقش مهمی داشتند قدردانی کرد.


قاسمپور ادامه داد: حضور برزو سلیمانی به عنوان یکی از مدیران باسابقه و کاربلد نیز نوید بخش افق روشن توسعه در این منطقه است.


وی ادامه داد: بی شک وی با درنظر گرفتن رئوس برنامه ها در پیشبرد اهداف شورا و شهرداری اهتمام ویژه خواهد داشت.


قاسمپور در ادامه منطقه ۱۲ را یکی از مناطق محروم برشمرد و گفت: این منطقه با نگاه ویژه و در راستای عدالت محوری از منطقه ۴ منفک شد و محرومیت زدایی از آن یکی از مهمترین اولویت های شورای شهر کرج است.


وی گفت:  شورا و شهرداری درصدد برطرف کردن مشکلات شهروندان با اصول کارشناسی است و بازدیدهای مستمر اعضای شورای شهر نیز در این راستا انجام می شود.


رئیس کمیسیون جذب سرمایه گذار و مشارکتهای شورای شهر کرج اظهار امیدواری کرد تا با رویکرد جدید و نگاه نو مدیر جدید این منطقه شاهد افزایش خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ساکن در منطقه ۱۲ کرج باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری