جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
انتفاع و محرومیت زدایی محور فعالیت درشهرداری منطقه ۴ است
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: از دیگر محورهای فعالیت در این مجموعه خدمات رسان، توسعه و عمران شهری است ...
مجید کمالی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: از دیگر محورهای فعالیت در این مجموعه خدمات رسان، توسعه و عمران شهری است که این امر با تکیه بر تدوین برنامه های مدیریتی در پروسه اجرایی شدن، قرار می گیرد.


وی از نیازهای شهری را اجرای برنامه هایی مبنی بر توسعه و عمران شهری، خواند و با بیان اینکه، این امر باید توجیح کارشناسی داشته باشد، اظهارداشت: توسعه و عمران شهر در مناطق موضوعی مهم است که زمینه را برای رسیدن به اهداف خرد و کلان آماده می کند.


کمالی نژاد، ضرورت پرداختن به موضوعات و سرفصل هایی که منتج به محرومیت زدایی می شوند را مهم ارزیابی کرد و افزود: خروجی مثبت و کارآمد این سیاست گذاری علاوه بر انتفاع و محرومیت زدایی، جلب رضایت شهروندان است.


وی، نقطه عطف فعالیت شهرداری را خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ذکر و بیان کرد: از جمله مسائلی که به ویژه در منطقه ۴ به جد پیگیری می شود، خدمات رسانی گسترده و رفع کمبودها می باشد که توزیع و پخش آسفالت از جمله آن می باشد.


تلاش برای ارتقاء زیرساخت های شهری در سطح منطقه


مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج در ادامه با اشاره به تلاش این مجموعه برای ارتقاء زیرساخت های شهری در سطح منطقه، عنوان کرد: توزیع آسفالت یکی از مهمترین رویکردهای اجرایی شهردای است که با جدیت نیز پیگیری می شود.


کمالی نژاد اظهارداشت: رفع معضلات زیرساختی و تامین زیر ساخت های شهری همچنین تامین سرانه های زندگی شهروندی از  مهمترین اولویت هایی است که در دستور کار شهرداری قرار دارد.


وی گفت: پیشرفت، توسعه و آبادانی از مهمترین اهداف شهرداری منطقه است که این امر در راستای اجرای طرح های عمرانی، خدماتی و زیرساختی انجام می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری