جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
نایب قهرمانی مسابقات هفته بسیج به منطقه ۱ رسید
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تیم فوتسال منطقه 1 شهرداری کرج، با درخشش در مسابقاتی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شده بود از سد نماینده تیم فوتسال ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تیم فوتسال منطقه ۱ شهرداری کرج، با درخشش در مسابقاتی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شده بود از سد نماینده تیم فوتسال منطقه ۳ شهرداری کرج عبور کرد و نایب قهرمان شد.


سرپرست تیم فوتسال منطقه ۱ شهرداری کرج گفت: این تیم در مسابقات فوتسال که به مناسبت هفته بسیج به میزبانی منطقه ۱ برگزار شد حضور یافت و توانست با عبور از سد حریفان به جایگاه دومی تیمی دست یابد.


رنجبر با اعلام این خبر افزود: در این دوره از مسابقات که  درمحل سالن دلاوران برگزار شد، تیم آتش نشانی کرج عنوان قهرمانی، منطقه ۱ نایب قهرمانی و تیم فوتسال منطقه ۳ عنوان سومی این دوره از مسابقات را کسب کرد.


شهردار منطقه ۱ نیز در خصوص این رقابت ها و موفقیت تیم منطقه متبوعش در مسابقاتی که به عنوان هفته بسیج نامیده شده، گفت: هفته بسیج یادآور رشادت ها و جان فشانی های جوانان دلیر و با غیرت کشور اسلامی ماست و بر ما است که همواره ادامه دهنده و پیرو خط سرخ شهدا باشیم.


سیدرضا مساعد خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در حقیقت زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها است و جوانان و نوجوانان امروز با الگو گرفتن از شهدا، جانبازان و رزمندگان همواره باید در تمامی صحنه ها آماده باشند.


مساعد قهرمانی تیم فوتسال شهرداری منطقه را به یکایک اعضا و کادر فنی تیم تبریک گفت و از همکارانی که با حضور در تیم مذکور مایه افتخار منطقه را فراهم کرده اند، تقدیر کرد.


تیم فوتسال شهرداری کرج متشکل از مهدی بحرالعلوم، حسین جمشیدی، محسن شهبازی، مهدی جمشیدی، پیام طاهری، محمد قالقی، جعفرشریف کاظمی، سعید دودانگه، محمود قاسمی، شکور احمدی بود که این تیم را علیرضا فتحی و منصور رنجبری به ترتیب به عنوان مربی سرپرست هدایت می کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری