جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
تیم وزنه برداری استان البرز تمریناتش را آغاز کرد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هیئت وزنه برداری استان البرز که چندی است با ریاست حسین عطایی بر این هیئت، فعالیت جدی خود را برای شرکت در رده ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هیئت وزنه برداری استان البرز که چندی است با ریاست حسین عطایی بر این هیئت، فعالیت جدی خود را برای شرکت در رده های مختلف مسابقات ملی مهیا می کند.


از جمله برنامه های اخیر این هیئت، شرکت در مسابقات بزرگسالان کشور یادواره دکتر شهابی است که تمرینات هیئت برای ورود قدرتمندانه به این مسابقات آغاز شده است.


مسئول روابط عمومی هیئت وزنه برداری استان در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این تمرینات را در قالب دو وعده طی روز ارزیابی کرد و اظهار داشت: ترکیب تیم وزنه برداری استان را جوانان مستعد و توانمندی در زمینه این ورزش قهرمانی تشکیل می دهند.


محمد محسنی این جوانان را شامل آقایان همایون تیموری، صالح و صابر چراغی، و رضا آقازاده ذکر و زمان برگزاری مسابقات فوق را اسفندماه جاری عنوان کرد.


محسنی تاکید کرد: این مسابقات که به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار می شود حکم مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور را نیز دارد .


وی افزود: با تدبیر رئیس هیئت وزنه برداری استان، شرایط سالن مطهری به عنوان تنها سالن وزنه برداری به شرایط استاندارد رسیده است.


محسنی ابراز امیدواری کرد: همچنین با دعوت از پانزوان؛ که از مربیان برتر کشور به شمار می آید شاهد کسب مقام قهرمانی این وزنه برداران باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری