جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
کف پوش معابر بلوار شهید چمران رنگ تازه گرفت
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج از انجام مراحل پایانی پروژه عمرانی بازسازی و بهسازی بلوار شهید چمران به عنوان یکی از اقدامات مهم این منطقه ...
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج از انجام مراحل پایانی پروژه عمرانی بازسازی و بهسازی بلوار شهید چمران به عنوان یکی از اقدامات مهم این منطقه در زمینه پیاده رو سازی یاد کرد.


عطایی گفت: بهبود وضعیت معابر در سطح منطقه، با توجه به فرسودگی جداول و ناهمگونی پوشش پیاده روها در اغلب خیابان ها، بعنوان یکی از اولویت های اقدامات عمرانی منطقه ۱۱ است.


وی با بیان اینکه بالغ بر ۳۰ سال از قدمت جداول بلوار شهید چمران می گذرد و این جدول ها تقریباً از فرم مطلوب خارج شده است، اضافه کرد: طی سالیان متمادی آسیب های جدی به جداول و پیاده راه ها وارد شده بود که کارگذاری سیستم های نوین هدایت آب های سطحی و اصلاح جداول این بلوار اجتناب ناپذیر بود.


عطایی ادامه داد: بر این اساس طرح جدول گذاری به صورت کانیو در دستور کار قرار گرفت و ضلع شرقی بلوار شهید چمران از رمپ خروجی اتوبان (پل فردیس) تا زیرگذر شورا به طول یک هزار و نهصد متر جدول گذاری شد.


این مسئول همچنین در خصوص بهسازی پیاده روها اظهار داشت: به منظور ایجاد بر و کف مناسب و اصلاح شیب پیاده روها و نیز یکسان سازی پوشش کف پیاده روها، تایل گذاری به مساحت هفت هزار متر مربع در این معبر به اجرا درآمد.


عطایی در خصوص بهسازی پیاده روهای بلوار شهید چمران اضافه کرد: برخی مشاغل مرتبط با خودرو نظیر نمایشگاه ها، تعمیرگاه ها و لاستیک فروشی ها معابر را به اشغال خود در می آورند و در این راستا هنگام اجرای کفپوش بوسیله تایل گذاری، موانع لازم برای جلوگیری از اشغال پیاده روها نصب می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری