جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز منصوب شد

حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز منصوب شد.

Print Friendly, PDF & Email

حجت الاسلام احمد حمیدی در مراسم معارفه که عصر روز یکشنبه یک دی ماه در سالن آمفی تئاتر شهرداری مرکزی تبریز برگزار شد، اعلام کرد: باید در کنار عمران و آبادانی شهر به توسعه مسائل فرهنگی شهروندان اهتمام ورزیم. 

حمیدی با تاکید بر اینکه باید ناهنجاری های اجتماعی در سایه ترویج فرهنگ صحیح شهروندی در جامعه از بین رود، افزود: باید همواره به موازات توسعه اقتصاد و آبادانی شهر، برنامه ریزی هایی را برای توسعه فرهنگ جامعه با ایجاد مراکز مطالعاتی فرهنگی، اجتماعی پایه ریزی کنیم  و تمامی برنامه های فرهنگی باید با پشتیبانی شهرداری و سازمان های اجرایی و کار کارشناسی صورت بگیرد و لازمه موفقیت در اجرای چنین برنامه هایی، تدوین طرح جامع فرهنگی، اجتماعی است.

حمیدی قبل از این تصدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه,معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و مدیریت فرهنگی و مدیریت اجتماعی دانشگاه تبریز را در کارنامه اجرایی خود به همراه دارد.

پیش از این وحیدی مهر معاون فرهنگی اجتماعی شهردار بود و به دلیل کاندیداتوری در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی تبریز از این سمت استعفا داده بود، بعد از وی نیز رضا علوی سرپرست موقت معاونت فرهنگی و اجتماعی کلانشهر تبریز را برعهده داشت./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری