جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
مدیریت تاکسی‌تلفنی‌ها به شهرداری شیروان واگذار شد

عضو شورای اسلامی شهر شیروان گفت: مدیریت آژانس و تاکسی تلفنی ها شیروان به شهرداری واگذار شده است.

Print Friendly, PDF & Email

احمد عاقل  از سازماندهی ۷۵ سرویس مدارس در سال تحصیلی جاری خبر داد و اظهارکرد: ۷ شرکت حمل و نقل برون شهری و ۳ شرکت درون شهری کار جابه جایی مسافران این شهر را به عهده دارند. عاقل

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فضای سبز شورای اسلامی شهر شیروان افزود: از دیگر فعالیت های در این بخش  ایجاد دو شرکت وانت بار در قالب ساماندهی ۴۵ وانت است و هم اکنون در شیروان ۵۱ دفتر آژانس فعالیت مستمر دارند.

عاقل تعداد تاکسی های شهری را ۳۱۳ دستگاه و تعداد تاکسی های خطی روستایی را ۱۰۸ دستگاه ذکر کرد و افزود: در شیروان ۱۰ دستگاه اتوبوس و ۱۵ دستگاه مینی بوس فعال کار جابه جایی مسافران را به عهده دارند.

این عضو شورای اسلامی شیروان تصریح کرد: صدور و تمدید ۴۳۴ مورد کارت تاکسیرانی ، ۳۲۸ مورد صدور استعلامات از اداره ها متبوعه، صدور ۹۷۴ مورد مرخصی برای رانندگان، اعزام واحدهای شهری به مراسم، برگزاری جلسات کارگروه معاینه فنی و پیگیری انجام زمان بندی واحدهای شهری به منظور کاهش بارترافیک از جمله فعالیت های این بخش است.

وی گفت: برگزاری جلسات کمیسیون سازمان حمل و نقل، برگزاری جلسه با اتحادیه تاکسیداران، راه اندازی گشت و بازرسی مشترک با اداره های متبوعه، صدور کارت بازرسی، ساماندهی و صدور مجوز برای وانت بارها، ساماندهی و صدور مجوز به منظور سرویس مدارس از دیگر فعالیت های بخش حمل و نقل شیروان است.

عاقل مهمترین اقدامات در دست پیگیری را تبدیل سازمان حمل و نقل همگانی به سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی، الکترونیکی کردن بلیت واحدهای شهری، خطی کردن تاکسی های شهری از طریق کورس و مسیربندی خیابان ها و خرید وسایل ترافیکی برای سرویس مدارس عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری