جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
ایجاد امکان مطالعه کتاب‌های برگزیده شهرداری تهران با فرهنگسرای همراه

با طراحی و ارائه نرم‌افزار فرهنگسرای همراه متن کامل کتاب های برگزیده و همچنین محصولات فرهنگی سازمان فرهنگی شهرداری تهران قابلیت بهره‌بردای پیدا کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نرم افزار فرهنگسرای همراه، ویژه تلفن های همراه به عنوان یک نرم افزار جامع معرفی اماکن، محصولات و اخبار فرهنگی هنری شهر تهران به همت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طراحی و ارائه شد. 

با نصب این نرم افزار بر روی تلفن همراه، هر شهروند تهرانی می تواند علاوه بر دسترسی به اطلاعات مراکز فرهنگی هنری شهرداری تهران، از آخرین رویدادهای فرهنگی پایتخت هم مطلع شود.

جستجو در اخبار و برنامه‌های مراکز فرهنگی هنری پایتخت، دسترسی به فهرست برنامه کلاس‌های آموزشی فرهنگسراها و امکان ثبت نام در باشگاه مخاطبان فرهنگسرای مجازی و دریافت خدمات ویژه را از دیگر امکانات ویژه نرم افزار فرهنگسرای همراه است و در کنار آن اطلاعات نگارخانه فرهنگسراها، پردیس های سینمایی، موزه ها و خانه موزه ها نیز در این نرم افزار قابل استفاده است.

همچنین کتابخانه همراه از دیگر امکانات این نرم افزاراست که  با استفاده از این بخش شهروندان تهرانی می‌توانند به متن کامل کتاب های برگزیده و همچنین محصولات فرهنگی سازمان دسترسی داشته باشند.

این نرم افزار در قالب سه فاز طراحی شده و در حال حاضر فاز نخست فرهنگسرای همراه از طریق فروشگاه های مجازی بازار و ایران اپ در دسترس قرار گرفته است. همچنین نسخه ios آن تا ده روز آینده قابل بهره برداری خواهد بود.

این نرم افزار به صورت رایگان از طریق فروشگاه‌های آنلاین قابل دریافت است و تلفن های همراه مجهز به سیستم عامل های اندروید و ios قابلیت بهره برداری از امکانات فرهنگسرای همراه را خواهند داشت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری