جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
تخریب ۹ مکان خطرناک توسط شهرداری خمین

شهردار خمین از تخریب ۹ مکان مخروبه و خطر زا در مدت ۲ ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

حسین پاکزاد اظهار کرد: مخروبه های موجود در سطح شهر که سبب بوجود آمدن مکان هایی برای تجمع معتادان و تبدیل به پاتوق هایی برای فروش ومصرف مواد شده بود توسط اهالی محل گزارش شده بودند.

وی با اشاره به شکایت ساکنان منطقه از وجود اماکن مخروبه و تجمع معتادان افزود: ساکنان نزدیک به این مناطق از رفت و آمد این معتادان ناراضی بودند و وجود این افراد را سبب ناامن شدن منطقه می دانستند که با شناسایی این مکان ها، شهرداری اقدام به تخریب و ویران کردن آنها کرد.

شهردار خمین تصریح کرد: برخی از این مکان ها بسیار قدیمی  و پر خطر بودند که با یک لرزش و یا بارش باران امکان تخریب آنها بسیار بالا بود.

وی با اشاره به برخی مشکلات این اقدام گفت: مالکان بعضی از این خانه ها در خارج از ایران بودند که برای تخریب مکان مورد نظر انجام مراحل قانونی و اخذ مجوز تخریب لازم بود که اقدامی زمان بر بود.

پاکزاد افزود: مکانهایی که مالکان آنها هنوز در ایران زندگی می کردند رضایت آنها را جلب کرده و شهرداری با در اختیار قرار دادن لودر این مکان ها را تخریب کرد.

وی با اشاره به مشکلات حین انجام تخریب برخی مکان ها تصریح کرد: بعضی از مناطق راه های ورودی آنها مخروبه بودند و امکان تخریب ساختمان وجود نداشت برای مسدود کردن راه های ورود به این مکان ها شهرداری اقدام به دیوار کشی کرد و با این کار از ورود معتادان به این محل ها نیز جلوگیری شد.

شهردار خمین هدف از این اقدام را رضایت مردم دانست و گفت: هدف از این کار رضایت و خشنودی شهروندان و افزایش امنیت ساکنان نزدیک به این مکان ها که به دلیل رفت و آمد افراد ناشناس کم شده بود است.

وی افزود: مکان های مخروبه سبب نازیبا بودن چهره شهر و آشفتگی و ناهماهنگی مبلمان شهری شده که تخریب کامل آنها کمی از این نازیبایی می کاهد./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری