جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
معاون وزیر کشور: شهرداری اهواز ریال بدهد، دولت ارز می دهد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به مشکلات قطار شهری اهواز گفت: در صورتی که شهرداری اهواز اعتبار ریالی این پروژه را تامین کند بخش ارزی آن با کمک دولت تامین خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش ایرنا،ˈهوشنگ خندان دلˈ عصر یکشنبه در نشست با مدیران شهرداری اهواز در استانداری خوزستان افزود: تکمیل پروژه قطار شهری اهواز هر چه طول بکشد مشکلات آن بیشتر خواهد شد و اعتماد مردم به اجرای این طرح نیز از بین خواهد رفت.

وی تصریح کرد: ساماندهی و بهره برداری به موقع از پروژه های عمرانی توسط شهرداری ها می تواند در بهبود روابط مردم و این نهاد و افزایش اعتماد مردم به مدیران شهری موثر باشد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: کوچکترین مشکل در تصمیم گیری و درست نبودن هزینه کرد در امور شهری می تواند مشکلاتی را در زمینه ارتباط مردم و شهرداری ها به وجود بیاورد.

خندان دل با بیان اینکه در خوزستان و شهر اهواز منابع قابل توجه وجود دارد، اظهار داشت: مدیران شهرداری اهواز باید توجه داشته باشند که به نیابت از مردم برای بخش قابل توجهی از منابع تصمیم گیری می کنند.

وی گفت: در اهواز سالانه ۵۷۰ میلیارد ریال هزینه رفت و روب شهر می شود که این امر از اولویت دارترین کارهای شهری محسوب می شود اما این هزینه باید کاهش یابد.

خندان دل با اشاره به اینکه فعالیت هایی که در شهرداری ها انجام می شود بی بدیل است، افزود: فعالیت های شهرداری ها از نظر توسعه شهری و تقویت روحیه و لذت بخش کردن روزهای مردم از اهمیت بسیار برخوردار است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری