جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۲
کاشت ۶ هزار بوته درختچه زینتی در حاشیه معابر منطقه ۹
ساسان انتظاری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر اظهار داشت: طی دو هفته گذشته پروژه فضای سبز حاشیه جنوبی اتوبان روبروی ترمینال شهید کلانتری ...
ساسان انتظاری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر اظهار داشت: طی دو هفته گذشته پروژه فضای سبز حاشیه جنوبی اتوبان روبروی ترمینال شهید کلانتری از سوی فضای سبز منطقه ۹ شهرداری کرج به اتمام رسید.


وی افزود: در راستای اجرای این پروژه ۳۳ هزار مترمربع گل کاری اعم از گل فصلی و …، چمن کاری و کاشت درخت و ایجاد فضای سبز انجام شد.


این مسئول از ایجاد ۱۰۰ مترمربع فضای سبز در دو لچکی بلوار علامه خبر داد و عنوان کرد: با توجه به تاکید مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج مبنی بر توجه ویژه به نظافت و تجهیز سرویسهای بهداشتی مناطق، از سوی منطقه ۹ شهرداری یک سرویس بهداشتی پرتابل (کانکس) با پنج چشمه در پارک انصار بلوار سرداران جانمایی شد.


انتظاری ادامه داد: با هدف افزایش زیبایی چهره شهر، کاشت درختچه های زینتی شاخص پای درختان حاشیه معابر منطقه ۹ شهرداری کرج در دستور کار این واحد قرار گرفت.


مسئول فضای سبز منطقه ۹ شهرداری کرج یادآور شد:  این درختان شامل به ژاپنی، یاس زرد، طاووسی، توری، ارغوان و اختر هستند که در مجموع حدود شش هزار بوته در معابر منطقه ۹ کاشته شد.


وی متذکر شد: همچنین در اقدامی دیگر نیز حدود سه هزار و ۵۰۰ اصله درخت در سطح این منطقه کاشته شده که به طور قطع در افزایش سرانه فضای سبز بسیار موثر است.


این مسئول با اشاره به پروژه های در دست اجرای حوزه فضای سبز اعلام کرد: در حال حاضر طرح ایجاد فضای سبز و زیباسازی حاشیه بلوار یادگار امام در منطقه ۹ شهرداری کرج در دست اجراست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری