جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۲
پارک دانشجو حال و هوای تئاتری می‌گیرد

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران و همچنین رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران عصر روز شنبه ۳۰ دی‌ماه از مجموعه تئاتر شهر و فضای پیرامون آن بازدید کردند.

Print Friendly, PDF & Email

محمدهادی ایازی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، حجت‌الاسلام شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه اتابک نادری رئیس مجموعه تئاتر شهر ضمن بازدید از زیرگذر احداث شده در چهارراه ولیعصر و بررسی فضا و امکاناتی که در این محدوده می‌توان به هنر و تئاتر اختصاص داد، از فضای پیرامون و داخل مجموعه تئاتر شهر بازدید کردند. 

در این بازدید مقرر شد تا هواکش نصب شده در ضلع شمالی مجموعه تئاتر شهر به عنوان پایه‌ نصب تابلوی تبلیغاتی L.E.D مختص مجموعه و تبلیغ نمایش‌های آن باشد. همچنین برای زیباسازی پیرامون تئاتر شهر و بنای آن شهرداری نورپردازی مناسبی را ایجاد کند. ضمن اینکه با هماهنگی انجام شده با شهرداری منطقه ۱۱ رستورانی که در پارک دانشجو احداث شده و فضای نامناسبی را ایجاد کرده بود، تخریب شد.

طبق هماهنگی‌های انجام شده بین معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران قرار بر این شد که به جای رستوران مذکور فضایی روباز برای اجرای تئاتر ایجاد شود. همچنین طبق وعده ایازی قرار شد تا مجسمه‌های سمپوزیوم‌های شهرداری و جشنواره‌های هنری در فضای پارک دانشجو نصب شوند.

همچنین رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در بازدید از داخل بنای مجموعه تئاتر شهر آمادگی این سازمان را برای حمایت از تئاتر و مجموعه تئاتر شهر اعلام کرد. در این بازدید قرار بر این شد تا اقدامات مدنظر تا زمان برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اجرا شوند./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری