جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۲
اجرای کیفی پروژه های عمرانی اولویت شهرداری اردبیل در سال آینده است

شهردار اردبیل گفت: توجه به کیفیت مطلوب اجرای پروژه های عمرانی و اجرای مستمر و بدون وقفه طرح ها طرح ها از اهداف برنامه های عمرانی این نهاد در سال آینده است.

Print Friendly, PDF & Email

صدیف بدری ظهر شنبه در جلسه هماهنگی اجرای پروژه های عمرانی سال ۹۳ شهرداری اردبیل افزود: با توجه به آغاز طرح های بزرگ این مجموعه از اول سال آینده، توجه به کیفیت و فعالیت مداوم باید در دستور کار شهرداری و مدیران قرار داشته باشد. 

وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۲۰۰ مهندس در بخش های مختلف شهرسازی و عمران مجموعه شهرداری اردبیل فعالیت می کنند، اضافه کرد: با در نظر داشتن این ظرفیت انتظار می رود بیش از گذشته در زمینه کیفیت و کمیت اجرای طرح های عمرانی شهرداری توجه شود.

شهردار اردبیل احداث پل روگذر قدس در تقاطع ایستگاه سرعین و احداث پل زیرگذر در تقاطع خیابان داروپخش و بزرگراه بسیج را از اولویت برنامه های عمرانی سال ۹۳ شهرداری اردبیل برشمرد و خواستار برنامه ریزی و توجه مدیران و مسئولان عمرانی مناطق شهرداری در خصوص چگونگی کار با پیمانکاران و نحوه اجرای پروژه های عمرانی شد.

وی تداوم عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری معابر، زیرسازی خیابان ها، اجرای پارک های محله ای و اجرای محدود جدول در معابر مورد نیاز را از دیگر اولویت های برنامه عمرانی سال ۹۳ شهرداری عنوان کرد.

بدری با بیان اینکه دستیابی به اهداف تعیین شده نیازمند تلاش تمام مجموعه شهرداری است، یادآور شد: مدیران برای پیشبرد به موقع پروژه ها باید زمانی بیشتر از آنچه که در محدوده ساعات اداری مشخص شده، صرف حضور در محل کار خود کرده و از هم اکنون نیز نسبت به آماده سازی تمامی مدارک فنی و نقشه اجرایی پروژه های عمرانی اقدام کنند.

وی با تاکید بر ضرورت تداوم برنامه آسفالت معابر شهر اردبیل در سال ۹۳ و بکارگیری حداقل سه پیمانکار آسفالت در هر منطقه شهرداری عنوان کرد: با هدف بهره وری بیشتر و بالا رفتن کیفیت کار در سال آینده، نسبت به تفکیک پیمانکاران لکه گیری با پیمانکارن آسفالت اقدام شده و در قرارداد با پیمانکاران نیز ضرورت استفاده از غلطک های بالای دو تن در امر لکه گیری معابر قید خواهد شد./مهر

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری