جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
شهبانی: خدمت در آتش نشانی یک فرصت طلایی است
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "سهراب شهبانی" که در صبحگاه مشترك نیروهای وظیفه با حضور مسئولان ستادی و عملیاتی ایستگاه های آتش نشانی شهرداری کرج در محل ستاد ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، “سهراب شهبانی” که در صبحگاه مشترک نیروهای وظیفه با حضور مسئولان ستادی و عملیاتی ایستگاه های آتش نشانی شهرداری کرج در محل ستاد مرکزی این نهاد سخن می گفت، با تاکید بر رعایت قوانین در اجرای تدابیر و مصوبات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، گذراندن این دوران درآتش نشانی را یک فرصت طلایی دانست و گفت: سازمان های آتش نشانی کشور با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی خدمت رسانی، نسبت به جذب نیروهای وظیفه جوان و تحصیل کرده در مقاطع تحصیلی بالا اقدام می کنند که با استقبال خوبی همراه بوده است.


این مقام مسئول، با بیان اینکه « استفاده از دانش و تخصص نیروهای وظیفه در بخش های نظارت بر ایمنی ساخت و سازها، تحقیقات و پژوهش های سازمانی و… آثار و برکات زیادی به دنبال داشته است. » کارآمدی، شجاعت، تخصص و تعهد را ویژگی های شاخص آتش نشانان ایرانی برشمرد و خاطر نشان کرد: تقویت روحیه ایثار و از خود گذشتگی و افزایش اعتماد به نفس از آثار مثبت حضور در عملیات های امداد و نجات و اطفاء حریق است و امیدوارم نیروهای وظیفه، قبل و بعد از ورود به سازمان، چنین تفاوت هایی را در وجودشان احساس نمایند.


به گفته شهبانی، آشنایی نیروهای جوان کشور با مسائل ایمنی و آتش نشانی موجب گسترش دانش و فرهنگ ایمنی در جامعه می شود و امکان جذب آنان در دستگاه های دولتی و بخش خصوصی بعنوان نیروی آتش نشان را ایجاد می کند.


مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری کرج، تربیت نیروهای امدادی که در هنگام وقوع حوادث و بلایای طبیعی به عنوان نیروهای داوطلب سریعا وارد عمل شوند و ایجاد رضایتمندی شغلی در نیروهای وظیفه که منشاء خدمات ارزنده ای به همنوعان خود در دوران سربازی هستند، را از دیگر اهداف این طرح برشمرد.


یادآوری می شود؛ در ابتدا گزارشی از وضعیت جذب نیروهای وظیفه در سازمان آتش نشانی شهرداری کرج قرائت شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری