جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
جوان ۳۰ ساله از دام قاتل نامرئی گریخت
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "نشت گاز شهری" تیتر برخی اخبار حوادث روزنامه ها و سایت های خبری در فصول سرد سال (پاییز و زمستان ) است که ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، “نشت گاز شهری” تیتر برخی اخبار حوادث روزنامه ها و سایت های خبری در فصول سرد سال (پاییز و زمستان ) است که برخی شهروندان را به کام مرگ می کشاند و کارشناسان از آن به عنوان «مرگ خاموش» یاد می کنند؛ مرگی که قاتلش، طعمه ها را به میدان بی توجهی می کشاند و با استفاده از بی احتیاطی آنها، چوبه اعدام را زیر پایشان قرار می دهد.


شهروندان برای در امان ماندن از خطرات جانی و مالی ناشی از نشت گاز شهری و برای اطلاع از راههای پیشگیری، به توصیه های ایمنی سازمان آتش نشانی شهرداری کرج توجه لازم را داشته باشند.


مطالعه یکی از گزارش های سامانه ۱۲۵ آتش نشانی کرج درباره حوادث ناشی از نشتِ گاز شاید برای دقت نظر بیشتر شهروندان کارگشاتر باشد.


«حوالی ساعت ۱۶ و بیست دقیقه عصر روز جمعه بود که تلفن ستاد فرماندهی مرکزی آتش نشانی کرج به صدا در آمد و شهروندی از آن طرف خط، ماموران را در جریان یک مورد احتمال گاز گرفتگی در آدرس: بلوار ارم- کوی زنبق- انتهای میعاد هفتم قرار داد.


بر این اساس، پس از دریافت گزارش تلفنی، نیروهای نجات ایستگاه ۱۰۴ آتش نشانی کرج به محل حادثه اعزام شدند و اقدامات لازم برای امدادرسانی به حادثه دیدگان صورت پذیرفت.”جوان ۳۰ ساله ای که در اثر نشت گاز شهری به حالت نیمه هوش بر زمین افتاده بود.”


مشاهدات نیروهای عملیاتی آنش نشانی کرج از محل حادثه بود که نیروهای امدادی با رعایت نکات ایمنی ( قطع کنتور برق ) نسبت به انتقال فرد به بیرون از واحد مسکونی اقدام و تحویلش به عوامل اورژانس اقدام کردند.


خوشبختانه  با حضور به موقع یگانهای امدادی، این شهروند از خطر حتمی مرگ نجات پیدا کرد اما آیا همیشه چنین تضمینی وجود دارد…

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری