جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
پیاده روی مرد میانسال به کانال آب ختم شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تصور کنید که سرانجام یک پیاده روی پاییزی در معابر شهر از کانال آب سر در بیاورد؛ این یکی از غیر منتظره ترین ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، تصور کنید که سرانجام یک پیاده روی پاییزی در معابر شهر از کانال آب سر در بیاورد؛ این یکی از غیر منتظره ترین اتفاقاتی است که می تواند برای انسان رقم بخورد.


گرچه مشاهده این سکانس از دوربین مخفی شبکه های تلویزیونی و خانگی لبخند را بر چهره بنشاند اما وقتی این حاثه برای خودمان یا یکی از اطرافیان اتفاق بیفتد، قطعا واکنش متفاوتی خواهیم داشت و دهها بار کروکی چگونگی این رویداد تلخ را در تخته سیاه ذهن مان ترسیم می کنیم.


در همین ارتباط سامانه اطلاع رسانی ۱۲۵ آتش نشانی کرج گزارش داد: در پی تماس تلفنی شهروندان با ستاد فرماندهی مبنی بر یک مورد سقوط فرد به درون کانال آب، تیم عملیاتی و نیروهای نجات ستاد با فوریت به محل اعزام شدند.


بر این اساس، ظاهرا یکی از شهروندان که در امتداد کانال آب در نزدیکی های پل حصارک در حال پیاده روی بوده، در اثر بی احتیاطی به کانال آب سقوط کرده است.


شهروندان پس از مشاهده، مراتب را از طریق تماس تلفنی به آتش نشانی کرج گزارش می دهند تا اقدامات لازم برای نجات جانِ این شهروند صورت پذیرد.


نیروهای امدادی همزمان با عزیمت به محل، اورژانس را از وقوع این حادثه مطلع کردند تا تیم پزشکی هم در محل حضور داشته باشند.


پس از مشورت ماموران ایستگاه ۱۰۹ آتش نشانی کرج، تصمیم به نجات این شهروند از درون یک دریچه کوچک آب گرفته می شود که پس از سبک و سنگین کردنش، در نهایت همین گزینه اجرایی می شود.


تیم پزشکی نیز بلافاصله کمک های اولیه لازم برای نجات جان این شهروند میانسال را انجام داد تا اقدامات بعدی صورت پذیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری