جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
شهروندان با خاطری آسوده به خرید شب یلدا بروند/ اعلام قیمت مصوب اجناس بازارهای روز کرج
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آرش یگانی با اشاره به فرا رسیدن شب یلدا اظهار داشت: طبق آیین دیرینه، ایرانیان برای به جا آوردن سنتهای شب یلدا، اقدام ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آرش یگانی با اشاره به فرا رسیدن شب یلدا اظهار داشت: طبق آیین دیرینه، ایرانیان برای به جا آوردن سنتهای شب یلدا، اقدام به خرید آجیل شب یلدا و میوه از جمله هندوانه و انار می کنند.


وی افزود: با هدف تامین کالاهای مورد نیاز شهروندان در شب یلدا و ایجاد ثبات در قیمت اجناس در این ایام، سازمان میادین و میوه و تره بار شهرداری کرج تمهیدات ویژه ای را اندیشیده است که شهروندان با خاطری آسوده به خرید شب یلدا بروند.


این مسئول عنوان کرد: در این راستا از امروز شهروندان در تمامی نقاط کرج می توانند با مراجعه به بازارهای روز سازمان میادین، کالاهای مورد نیاز خود را بر اساس قیمت مصوب خریداری کنند.


یگانی ادامه داد: بازارهای روز سازمان میادین با ارائه انواع میوه با کیفیت و قیمت مصوب، آماده خدمت رسانی به شهروندان در مناطق ۱۲ گانه کرج هستند.


مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج یادآور شد: در این زمینه انار با قیمت هر کیلوگرم ۲۳۰۰ تومان، پرتقال تامسون کیلویی ۱۴۰۰ تومان، هندوانه بالای ۴ کیلوگرم کیلویی ۷۵۰ تومان و موز به قیمت کیلویی ۳۴۵۰ تومان در تمامی بازارهای روز این سازمان ارائه می شود.


وی اعلام کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه کم و یا گران فروشی می توانند مراتب را به سامانه پیامک ۱۰۰۰۰۴۲۴۳ (سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج) اطلاع دهند و یا با شماره تلفن ۳۲۵۴۴۲۴۳ تماس بگیرند تا سریعا به تخلفات رسیدگی شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری