جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری را برای ارتقای آرامستانها بسیج کنیم / ۱۵۰ پروژه منتظر جذب اعتبار
مرادی ادامه داد: بنده دست تمام عزیزانی که در سنگر آرامستان های کشور خادم مردم هستند را به گرمی می فشارم و قدردان تلاش های آنان هستم؛ اجر معنوی آنان ...
مرادی ادامه داد: بنده دست تمام عزیزانی که در سنگر آرامستان های کشور خادم مردم هستند را به گرمی می فشارم و قدردان تلاش های آنان هستم؛ اجر معنوی آنان نزد باری تعالی محفوظ است و برای تحمل تمامی نامهربانی ها از خدای متعال روزی خیر می گیرند. اینکه جامعه هنوز به این سطح از بالندگی نرسیده که چون مادری مهربان آغوشش را برای تمامی مشاغل باز نگه دارد و برای زندگی مسالمت آمیز تمام ساکنان شهر فضایی توام با آرامش و امنیت روانی ایجاد کند، نقیصه ای است که نه متوجه عزیزان شاغل در آرامستانها، بلکه متوجه فرهنگ عمومی جامعه است که باید اصلاح شود.


وی، در بخش دیگری از سخنانش موارد ذیل را به عنوان پیشنهاداتش برای اصلاح دیدگاه جامعه نسبت به آرامستانها و شاغلان در این بخش ارایه کرد.


* اصلاح ساختار فضای سبز آرامستانها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.


* نظام طراحی و ساختار فیزیکی آرامستانها مورد بازنگری قرار گیرد.


* زیبایی شنایی و تنوع خدمات رسانی در سازمان آرامستانها مورد توجه قرار گیرد.


* شکل و چیدمان فضاهای فیزیکی در آرامستانها از جاذبه های معنوی برخوردار باشد.


* مشاغل آرامستانها جزو مشاغل سخت و زیان آور قرار گیرد.


* سلسله همایش ها و نشست های مرتبط با آرامستانها برگزار شود.


* تجلیل از خادمان برتر آرامستانهای کشور در دستور کار مدیران باشد.


مرادی اضافه کرد: متاسفانه چیدمان کنونی آرامستان های کشوری به نحوی است که مردم با حضور در این فضاها، احساس غم و ناراحتی می کنند، در حالی که با تغییر دیدگاهها می توان آرامستانها را به مکانی معنوی برای تخلیه روانی شهروندان تبدیل کرد.


وی گفت: حتی نگاه محققین و پژوهشگران نسبت به آرامستانها نیازمند بازنگری اساسی است و باید فضاهای فکری نسبت به این مکان را از بنیاد مورد بازنگری قرار داد.


دبیر کمیته تخصصی خدمات شهری کلانشهرهای کشور، با بیان اینکه سازمان آرامستانها یکی از پُر تنش ترین مجموعه های خدماتی مدیریت شهری است که در عین حال ساکت است، بیان داشت: مسئولان نباید نجابت مدیران عامل سازمان آرامستانهای کلانشهرها را به نبود مشکلات تفسیر نمایند و از کنار دغدغه های آنان به راحتی بگذرند، ان شاء ا… با همکاری مجلس شورای اسلامی و وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمت رفع مشکلات حرکت می کنیم و تلاشها تا رسیدن به نقطه دلخواه ادامه خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری