جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
هسته مرکزی شهر پیاده رو سازی می شود
عباس کمالی روستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر گفت: راه ها در شهرها به عنوان یکی از مسیرهای تردد شهروندان که فصل دسترسی ...
عباس کمالی روستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر گفت: راه ها در شهرها به عنوان یکی از مسیرهای تردد شهروندان که فصل دسترسی به دیگر معابر شهر را فراهم می کنند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.


کمالی روستا اظهار داشت: یکسان سازی مسیرهای فوق با توجه به اهمیتی که در تردد شهروندان دارد، به عنوان یکی وظایف شهرداری در اولویت این منطقه قرار دارد.


وی ادامه داد: پیاده رو سازی در این منطقه با اعتباری بالغ بر هفت هزار میلیون ریال در دو بخش در حال انجام است که بخش اول این اقدام در بلوار امامزاده حسن(ع)، هم اکنون رو به اتمام است.


کمالی روستا مسیر تعیین شده در این فاز را از خیابان شهید کیانپور تا دانشکده کشاورزی عنوان کرد و ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته و با توجه به اقدامات و فعالیت هایی که در این بخش در حال انجام است، پیاده روسازی در مسیر فوق تا پایان سال جاری به پایان خواهد رسید.


مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج با بیان اینکه این اقدامات با هدف تسطیح و یکسان سازی معابر تردد شهروندان در مسیرهای شهری انجام می گیرد، یادآور شد: بخش دوم طرح نیز در بلوار کمربندی هفت تیر به اجرا در می آید.


این مسئول ضلع شمالی و شرقی بلوار کمربندی هفت تیر را در مسیری دانست که هم اکنون عملیات پیاده روسازی در آن در حال اجراست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری