جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
اتوبوسرانی کرج بر ناوگان اتوبوس مشکین دشت نظارت بیشتری داشته باشد/آسارایی:راه اندازی اولین دانشگاه گردشگری در آسارا
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صفرخانلو با بیان این مطلب در جمع شهرداران کرج، گرمدره، محمدشهر، اشتهارد و کمالشهر بر ضرورت رسیدگی به حمل و نقل عمومی ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صفرخانلو با بیان این مطلب در جمع شهرداران کرج، گرمدره، محمدشهر، اشتهارد و کمالشهر بر ضرورت رسیدگی به حمل و نقل عمومی در خط مشکین دشت به کرج تاکید کرد و رفع مشکلات موجود در این زمینه را در گرو نظارت بیشتری از سوی اتوبوسرانی کرج دانست.


وی، نوسازی ناوگان اتوبوس خط مشکین دشت به کرج را مهم ارزیابی کرد و خواستار حمایت های ویژه از سوی اتوبوسرانی کرج شد.


صفرخانلو، برنامه ریزی جهت احداث بزرگراه شمال به جنوب کرج را مهم ارزیابی کرد و افزود: از جمله درخواست های شهرداری مشکین دشت از کرج،  این است که برنامه ای در خصوص ایجاد گذرگاه کنار کانال فردیس با بودجه شهرداری منطقه ۳ و مشکین دشت داشته باشیم.


لزوم همکاری راه وشهرسازی برای جمع آوری نخال های جاده ای


شهردار ماهدشت، لزوم همکاری اداره کل راه و شهرسازی مبنی بر جمع آوری نخاله های جاده ای را یادآور شد و عنوان کرد:شهرداری ماهدشت با همکاری با ش منطقه ۴ و ۱۲ شهرداری کرج در بحث جمع آوری نخاله های ساختمانی همکاری کند، همچینن در این راستا به منظور  جمع آوری نخاله ای جاده، ماهدشت نیاز به همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز دارد.


وی همچینن خواستار همکاری قطار شهری مبنی بر انجام  مطالعات خط ۶ مترو محمدشهر به ماهدشت و اشتهارد شد.


میزایی با اشاره به فرسوده بودن اتوبوس های فعال در خط ماهدشت، عنوان کرد: نوسازی و بهسازی اتوبوس های ماهدشت به کرج از مهمترین درخواست های شهرداری این شهر از سازمان اتوبوسرانی کرج است.


راه اندازی اولین داشگاه گردشگری در آسارا


آسارایی، شهردار آسارا نیز با تاکید بر تحقق توسعه گردشگری در منطقه، عنوان کرد: با توجه به موقعیت جاده چالوس این امر را مهم خواند.


وی با بیان اینکه، اوقات فراغت بسیاری از شهروندان در این مکان سپری می شود، گفت:  با همکاری شهرداری کرج در زمینه ساماندهی جاده چالوس اقدام شود.


آسارایی گفت : از جمله زمینه های همکاری در این راستا می تواند رسیدگی به مسائل پسماند و بحث انتقال زباله ها به سکوی خلج آباد باشد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری