جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
بودجه عمرانی سال آینده شهرداری ساری افزایشی است

مشاور شهردار ساری در امور شوراها گفت: بودجه سال آینده شهرداری ساری در حوزه عمرانی افزایش بیشتری نسبت به بودجه جاری دارد.

Print Friendly, PDF & Email

محمد حسن محمدی کیادهی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار کرد: بودجه سال آینده شهرداری مرکز استان نسبت به بودجه امسال افزایش قابل توجهی خواهد داشت. محمدی کیادهی

وی افزود: اجرای پروژه نیمه تمام اولویت دار ، تلاش جهت دریافت بودجه دولتی و جلب سرمایه گذار از جمله اولویت های شهرداری ساری در بودجه ۹۳ است.

محمدی کیادهی با اشاره به اینکه در بودجه سال آینده میزان بودجه جاری نسبت به عمرانی منطقی تر می شود، افزود: تحول بزرگی که در بودجه سال آینده ایجاد شد این بوده که همه ساله بودجه شهرداری بر مبنای دریافت و پرداخت نقدی محاسبه می شد، اما از سال آینده میزان تعهدات شهرداری در بودجه مورد توجه قرار می گیرد.

وی افزود: این موضوع بدین مفهوم است که شهرداری ساری اگر تا امسال پنجاه میلیارد تومان تملکات داشت، این رقم در بودجه دیده نمی شد اما از بودجه سال ۹۳ تمام فعل و انفعالات منقول و غیر منقول در بودجه نویسی مورد توجه قرار می گیرد.

عضو سابق شورای اسلامی شهر ساری گفت: تا پیش از این شهرداری پس از تدوین بودجه آن را به شورا می فرستاد تا مورد بررسی قرار گیرد، اما به درخواست شهردار ساری، سه عضو شورا به نمایندگی از اعضای شورای شهر در تمامی جلسات تدوین و تنظیم بودجه شرکت می کنند تا همزمان نظرات شورا در نگارش بودجه مورد توجه قرار گیرد.

مشاور شهردار در امور شوراها، میزان تحقق بودجه امسال را مناسب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به تنگناهای مالی ایجاد شده در کشور، باید اذعان کنیم مردم ساری در همکاری با شهرداری بیش از آنچه انتظار می رفت عمل کرده و این فرصت را به خادمان خود دادند تا بیش از پیش در خدمت شهر و شهروندان باشند.

شهر ساری، مرکز مازندران بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری