جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
بزرگترین راهپیمایی جهان در اربعین به نمایش در می آید
وی حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی اربعین حسینی را قدرت نمایی نرم شیعیان جهان در مقابل زورگویان و سلطه طلبان دانست و گفت: اربعین نماد صبر شیعیان ...


وی حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی اربعین حسینی را قدرت نمایی نرم شیعیان جهان در مقابل زورگویان و سلطه طلبان دانست و گفت: اربعین نماد صبر شیعیان است، استکبار به سرکردگی آمریکا با تمام قدرت در مقابل دین اسلام ایستاده اند تا آن را نابود کنند اما روحیه حسینی مانع تحقق اهداف آنها شده است.


ملت ایران به کسی باج نمی دهد


امام جمعه کرج با اشاره به اعمال برخی تحریم های علیه کشورمان افزود: با اعمال تحریم های جدید باز هم جهانیان و ایرانیان بر بی اعتماد بودن استکبار و  آمریکا صحه گذاشتند و نشان دادند که به هیچ توافقی پایبند نیستند.


حجت الاسلام حسینی همدانی گفت: غنی سازی بهانه است آنها با هویت و دین ما مشکل دارند و می خواهند آن را از ما بگیرند، غافل از آنکه ما مانند همیشه ایستاده ایم و به هیچ کسی باج نخواهیم داد.


وحدت حوزه و دانشگاه اندیشه های نو می آفریند


امام جمعه کرج در بخش دیگری از سخنان خود درباره پیوند حوزه و دانشگاه اظهار داشت: وحدت بین این دو نهاد بااهمیت برای دستیابی به سعادت جامعه لازم است و تلاش ما باید ترویج این فرهنگ باشد.


وی آثار این پیوند و وحدت را در جامعه تاثیرگذار ارزیابی کرد و گفت: همگرایی دو نهاد حوزه و دانشگاه تاثیرات قابل توجهی در بطن جامعه ایجاد می کند و با ایجاد اندیشه های نو همه مردم از آثار مثبت آن منتفع خواهند شد.


نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج همچنین در آستانه سال نو میلادی، سالروز تولد حضرت مسیح (ع) را به مردم جهان تبریک گفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری