جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
بودجه امسال شهرداری سقز ۴۴۰میلیارد ریال است

شهردار سقز با بیان اینکه امسال بودجه شهرداری به با ۴۴ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان بسته شده است گفت: تاکنون ۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از این بودجه محقق شده است.

Print Friendly, PDF & Email

ضیاالدین نعمانی امروز در دیدار با جمعی از شهروندان سقزی با اشاره به حمایت مردم از شهرداری و شورای شهر سقز اظهار کرد: توفیق مسئولان تنها در سایه حمایت مردم ممکن است و مسئولان شهرستان سقز همواره قدردان حمایت‌های مردم همیشه در صحنه سقز هستند.

وی با بیان اینکه امسال بودجه شهرداری به با  ۴۴ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان بسته شده است گفت: تاکنون ۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از این بودجه محقق شده است.

شهردار سقز با شاره به اینکه مردم باید با همکاری خود در پرداخت عوارض شهرداری  را در تحقق بودجه برای توسعه و عمران شهر کمک کنند تصریح کرد: امسال هیچ نوع بودجه و اعتباری از سوی دولت به شهرداری سقز تعلق نگرفته است و اگر مردم ما را در پرداخت عوارض کمک نکنند در انجام امورات شهر و خدمات رسانی ممکن است با مشکل مواجه شویم.

وی با اشاره به دریافت همیاری از مردم برای آسفالت معابر گفت: امسال برای آسفالت کوچه‌های سطح شهر از مردم پول دریافت شده و شهرداری در سال آینده ۳۰ کوچه را با این پول آسفالت خواهد کرد.

نعمانی افزود : خدمات رسانی بیشتر به مردم ، ایجاد درآمدهای پایدار و ناپایدار، ایجاد پروژه‌های مختلف در جهت روانسازی ترافیک از جمله پل‌های زیر و روگذر، احداث خیابانهای جدید، تمرکز زدایی از مرکز شهر، توجه به ساخت فضاهای سبز در حاشیه شهر، توجه جدی به بازسازی و نوسازی بازار، ایجاد پارکینگ های طبقاتی در نقاط مختلف شهر، توجه به ساخت مراکز فرهنگی و حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در پروژه های زیر بنایی از اولویت های کاری شهرداری در سال آینده است.

وی به خدمات صورت گرفته در جریان بارش برف چند روز گذشته در سقز اشاره کرد و گفت: در این راستا ۶ اکیپ برفروب از همان ساعات آغاز بارش در سطح شهر اقدام به برفروبی و نمک پاشی خیابان‌ها کرده و از ایجاد مشکل برای همشهریان جلوگیری به عمل آمد.

شهردار سقز افزود: در عملیات برفروبی اخیر ۲ هزار تن ماسه و نمک در سطح معابر پخش و در مجموع ۱ میلیون و ۴۱ هزار متر مربع از معابر شهر به طور کامل برفروبی شد.

وی با اشاره به وظایف متعدد شهرداری خاطر نشان کرد: شهرداری سقز با همراهی شورای اسلامی، برای عمران و آبادانی شهر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری