جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
ورود بخش خصوصی تنها راه کاهش هزینه های شهرداری سنندج است

سرپرست شهرداری سنندج گفت: تنها راه کاهش هزینه های شهرداری سنندج ورود به بخش خصوصی است که باید مقدمات لازم برای واگذاری بعضی از این خدمات به بخش خصوصی فراهم شود.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش سایت خبری شهرداریها و به نقل از گزارش روز جمعه روابط عمومی شهرداری سنندج، کامیاب شادمان در دومین جلسه شورای اداری شهرداری با حضور معاونین، مدیران وروسای سازمانهای تابعه افزود: شهرداری ها در سطح شهر حدود ۲۰۰ نوع خدمات به شهروندان ارائه می دهند که ارائه این خدمات همواره هزینه های بسیار زیادی را به شهرداری ها تحمیل می کند.

به گفته وی با واگذاری بخشی از خدمات شهرداری به بخش خصوصی می توانیم به صورت دقیق تری بر ارائه این خدمات نظارت داشته باشیم.

شادمان با بیان اینکه باید برنامه محوری را سرلوحه کار خود قرار دهیم تاکید کرد: تمامی مدیران شهرداری برنامه های یکساله خود را جهت بررسی لازم ارائه دهند.

وی اظهار کرد: پس از ارائه برنامه از سوی مدیران جمع بندی لازم برای اجرای پروژه های ضروری و همچنین رفع مشکلات و معضلات سطح شهر بر اساس اولویت صورت خواهد گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هرچند حل مشکل سد معبر مستلزم همکاری و تعامل شهروندان و دستگاه های مرتبط با این قضیه است اما برای رفع این مشکل باید نظارت دقیق تری از سوی مدیران شهرداری انجام شود.

سرپرست شهرداری سنندج اظهار امیدواری کرد با اقدامات خود در جهت رفع مشکلات و معضلات سطح شهر بتوانیم موجبات رفاه وآسایش شهروندان را فراهم کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری