جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۲
دو نقص عمده شهر کرج که وزیر راه به آن اشاره کرد
وی سفرهای گذشته خود به استان البرز را یادآور شد و افزود: در هر سفری که به این استان داشتم همواره دو نقیصه عدم یکپارچگی در ساختار شهری و ...


وی سفرهای گذشته خود به استان البرز را یادآور شد و افزود: در هر سفری که به این استان داشتم همواره دو نقیصه عدم یکپارچگی در ساختار شهری و کیفیت نازل محله ها بیش از هر عاملی به چشم می آمد.


وزیر راه خطاب به شهردار کرج که پیش تر در این جلسه مباحثی را در حوزه های مختلف شهری مطرح ساخته بود؛ اظهار داشت: ساخت و سازهای کیفی در شهر کرج باید در دستور کار مدیران قرار گیرد و بیش از توجه به کمیت ها به کیفیت مطلوب زندگی مردم توجه داشت.

 
ورودی شهر کرج نیازمند بازنگری است

 

آخوندی همچنین به ورودی نامناسب شهر کرج نیز اشاره کرد و گفت: ورودی کرج طی سالهای اخیر تغییری نداشته است و نیاز است که در توسعه شتابان کنونی با فکر و ایده ای جدید نقطه اتصال و ورود خودروها به داخل شهر کرج مناسب سازی شود.


وزیر راه و شهرسازی در ادامه ضرورت ایجاد انضباط شهری در کرج را مورد تأکید قرار داد و گفت: با وجود صنایع متعددی که در این استان مستقر شده اند، به نظر می رسد که با پرداخت سهم صنایع به شهرداری ها در بحث درآمدی مشکلی وجود نداشته باشد و در پیگیری طرح تفضیلی و تأمین مالی با گشاده دستی عمل شود.


ضرورت بازنگری در طرح جامع تفصیلی شهر کرج و رسیدگی به کمبود امکانات در شهرک های اطراف استان البرز ، مدیریت ترافیکی شهر کرج، بهره گیری از نهایت ظرفیت های سازمان نظام مهندسی، روند مطالعه کمربند سبز شهر کرج، از جمله تأکیدات وزیر راه و شهرسازی در جمع مسئولان، راهداران  و مدیران حمل و پایانه های استان البرز بود و پیگیری تعمیر و مرمت پاسگاه های در مسیر راه ها و  ایجاد پایانه کامیون ها نیز به عنوان رهاورد این سفر مورد تأکید قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری