جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
البرز نقش مهمی در مدیریت بحران دارد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ˈابوالقاسم باقریˈ  افزود: نزدیکی به پایتخت و تعیین البرز به عنوان معین استان تهران را می توان به عنوان دیگر شاخص های این ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ˈابوالقاسم باقریˈ  افزود: نزدیکی به پایتخت و تعیین البرز به عنوان معین استان تهران را می توان به عنوان دیگر شاخص های این استان برشمرد.


وی ادامه داد: براین اساس نمایشگاه تجهیزات عملیاتی مدیریت بحران در استان البرز همزمان با سالروز زلزله بم با حضور مسوولان کشوری و استانی برپا می شود.


باقری گفت: این نمایشگاه با همکاری سازمانهای تابعه وزرات دفاع و دستگاه های امدادی استان البرز در تالار گلهای پارک شهید چمران کرج برگزار می شود.


وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را نمایش تجهیزات موجود در استان به همراه معرفی امکانات و ادوات سازمانهای تابعه وزارت دفاع عنوان کرد.


باقری یاداور شد: این نمایشگاه از ۴ تا ۶ دی ماه سال جاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر پذیرای عموم مردم و مسوولان خواهد بود.


به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز ارائه آموزش به شهروندان و اجرای مانورهای مختلف از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری