جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
اولین جلسه حوزه درآمدیدر منطقه ۹ کرج تشکیل شد/ جذب ۸۵ درصدی بودجه در منطقه
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه در خصوص مشکلات درآمدی منطقه 9 شهرداری کرج بحث و تبادل نظر شد. پیگیری مصوبات قبلی در خصوص پرونده های ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این جلسه در خصوص مشکلات درآمدی منطقه ۹ شهرداری کرج بحث و تبادل نظر شد.


پیگیری مصوبات قبلی در خصوص پرونده های اجرایی و در حال اجرا، ارسال به موقع آمار پرونده های تجدید نظر به واحد کنترل نظارت به منظور جلوگیری از ادامه کار و تعیین تکلیف در خصوص پرداخت جرائم، پیگیری پرونده های بانک ها به منظور طرح در کمیسیون ماده ۷۷ و رسیدگی به پرونده های صنفی از مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.


پیگیری توسط اصناف منطقه در خصوص پرداخت عوارض سالیانه و بدهی ها، اجرای طرح تبدیل توسط شهرسازی با حضور یکی از کارمندان اصناف، پیگیری چک های برگشتی و معوق توسط اداره حقوقی که اقدامات کیفری هم به دنبال خواهد داشت، همکاری خدمات شهری و کنترل نظارت با کمیسیون ماده صد و حقوقی در خصوص اجرای جلوگیری از کار و همکاری با واحد کمیسیون ماده صد همچنین اجرای قوانین طبق مصوبات شورای اسلامی شهر و شهرداری به خصوص پرونده های بدهکار از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.


در ادامه جلسه نیز مواردی از جمله ارائه آمار پرونده های ارجاع شده از طریق ماده صد به کنترل نظارت توسط خدمات شهری و کنتر ل نظارت منطقه، پشتیبانی  درآمدها از طریق اصناف ماده صد و نوسازی جهت تقویت بنیه درآمدی منطقه، پیگیری درآمدهای بین راهی در جریان وصول و درآمدهای بدون تکلیف که به وصول نرسیدند و راه اندازی واحد دریافت عوارض خودرو در منطقه پیرو مصوبات قبل مطرح شد.


جذب ۸۵ درصدی بودجه در منطقه ۹ کرج


در این جلسه مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از جذب ۸۵ درصدی بودجه در منطقه خبر داد و افزود: این مهم با تلاش بی وقفه مسئولان در حوزه مالی محقق شده است.


عباس سعیدی کیا در خصوص بلوک بندی ها در حوزه شهرسازی اظهار داشت: ضمن اینکه به هر مامور یک بلوک تحویل داده می شود نظارت مستمر بر این مهم به صورت راندومی در خصوص ارائه کارنامه فعالیت های انجام شده امری ضروری است.


این مسئول وظیفه واحد نوسازی در منطقه را همکاری با مرکز در ارتباط با پرونده هایی که تا کنون ممیزی نشده اند ذکر و عنوان کرد: ارجاع سریع پرونده ها به کمیسیون ماده صد مرکز از طریق کمیسیون ماده صد منطقه مهم است.


وی ابلاغ درست و سریع جرائم به معدیان و دقت لازم در این موضوع همچنین نداشتن خطا در خصوص برگشت پرونده ها را مهم ارزیابی و بر  پیگیری رای عدم تمکین توسط اجراییات منطقه و سرعت عمل در این موضوع تاکید کرد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج پیگیری پرونده های توافقاتی که تاکنون معوق مانده بودند از جمله کارخانه های جهان چیت و روغن نباتی جهان جهت توافقات صورت گرفته را ضروری اعلام کرد و افزود: در صورت عدم تحقق این مهم ابطال توافقات قبلی و دعوت از نمایندگان حقوقی آنها جهت توافقات جدید صورت می گیرد.


سعیدی کیا درآمد زایی و دعوت از سازندگان بخش خصوصی از طریق دادن تسهیلات ارزش افزوده و افزایش درآمدهای پایدار شهرداری، تشویق مودیان و تکریم مراجعان هنگام مراجعه به منطقه را از موارد مهم جلسه اعلام کرد.


این مسئول پیگیری در خصوص صدور رای و مکاتبات متعدد در زمینه تعیین تکلیف دیوان و صدور رای اینگونه پرونده ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: عدم نگهداری پرونده ها و تعلل در این خصوص منجر به برخورد قانونی و توبیخ کارمندان خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری