جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
“کوتاهی ها” در حق شاغلان آرامستان ها جبران شود/ بازمهندسی چیدمان آرامستان ها
کولیوند گفت: برخی عزیزان با مدارک عالیه تحصیلی و بر اساس دغدغه های معنوی به فعالیت در بخش غسالخانه آرامستانها روی آورده اند اما متاسفانه جامعه اصلا برخورد مناسبی با ...
کولیوند گفت: برخی عزیزان با مدارک عالیه تحصیلی و بر اساس دغدغه های معنوی به فعالیت در بخش غسالخانه آرامستانها روی آورده اند اما متاسفانه جامعه اصلا برخورد مناسبی با آنان ندارد و برای اصلاح چنین دیدگاهی باید تلاش کرد.


وی پیشنهاد کرد؛ در یکی از روزهای سال همایش مشترکی در سراسر شهرهای کشور برای تجلیل از شاغلان آرامستان های کشور برگزار شود و با انعکاس خبری اش در رسانه های

جمعی و گروهی، شاهد آغاز یک حرکت جدید برای آشتی جامعه با شاغلان آرامستانها باشیم.


بازنگری اساسی در طراحی فضا و چیدمان آرامستان های


عضو خانه ملت همچنین خواستار بازنگری اساسی در طراحی فضا و چیدمان آرامستان های کشور شد و گفت: باید مطالعات و پژوهش های جدیدی را در این بخش آغاز کرد و بر اساس گزارش های مستند نسبت به طراحی جدید فضای سبز، زیباسازی محیطی و… همت گمارد. برای مثال، سازمان بهشت زهرا (س) با ابتکار عمل نسبت به احداث زمین چمن فوتبال در آرامستان بهشت زهرا (س) اقدام کرده است که به مرور و با تداوم چنین برنامه هایی، موجب تغییر دیدگاه ها نسبت به آرامستانها می شود.


وی، خطاب به اعضای کارگروه تخصصی بیان داشت: از دوستان انتظار دارم صورتجلسه کارگروه تخصصی را به دفتر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ارسال نمایند تا مطالبات تان پیگیری شود و پس از انجام بررسی های لازم، برای تصویب به صحن علنی مجلس شورای اسلامی بیاید.


کولیوند در پایان گفت: تدوین اسناد توسعه ای و طرح های جامع می تواند نقشه راهی برای حرکت سازمان آرامستانهای کلانشهرها باشد و در جلوگیری از بروز مشکلات در آینده نقش بسزایی ایفا نماید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری