جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
ضرورت تشکیل دبیرخانه شهرداریهای شهرهای کرج/ظرفیت کارشناسی کرج در شهرهای اطراف استفاده شود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید صفری در نشست شهرداران کرج، ماهدشت، کمالشهر، محمدشهر، مشکین دشت و آسارا با مهم شمردن موضوع فوق، گفت: از دیگر اقدامات ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید صفری در نشست شهرداران کرج، ماهدشت، کمالشهر، محمدشهر، مشکین دشت و آسارا با مهم شمردن موضوع فوق، گفت: از دیگر اقدامات مهمی که باید در زمینه اتحاد و یکپارچگی شهرهای همجوار کلانشهر کرج انجام شود، بهره گیری از ظرفیت کارشناسی این کلانشهر در مسائل مربوط به شهرهای همجوار است.


وی با بیان اینکه، از تشکیل شهرداری گرمدره ۹ سال، می گذرد، به افزایش جمعیت و رشد آن در این منطقه اشاره کرد و افزود: از جمله تحولاتی که در این شهر به تبع افزایش جمعیت صورت گرفت، ساخت و ساز های شهری بوده است.


صفری عنوان کرد: با رشد جمعیت نیازهای زندگی شهری و شهروندان و به تبع آن نیز مطالبات آنها افزایش می یابد.


وی اضافه کرد: به تبع بروز این مهم، مسئولان شهری و دستگاه های خدمات رسان به ویژه شهرداری ها باید زمینه را برای ارائه بهترین امکانات به شهروندان در زمینه های مختلف آماده کنند.


فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی گرمدره


شهردار گرمدره در ادامه با عنوان اینکه، ارائه خدمات باید متناسب با رشد جمعیت و توقعات زندگی شهروندی افزایش یابد، عنوان کرد: شهرداری گرمدره با همه ظرفیت و امکانات موجود سعی در برآوردن نیازهای جامعه شهری دارد و در این راستا اهتمام ویژه ای نیز مبنی بر دریافت حمایت های مدیران و مسئولان کلانشهر کرج به خصوص شهرداری این کلانشهر دارد.


صفری از جمله مشکلات و دغدغه های گرمدره را مسائل مربوط به حمل و نقل عمومی ذکر و عنوان کرد: از جمله این مشکلات فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی است که امیدواریم با همکاری و تعامل مسئولان کلانشهر کرج این مشکل رفع شود.


وی با اشاره به عدم توقف قطار شهری در ایستگاه گرمدره، این امر را از دیگر دغدغه های شهرداری این شهر ذکر و عنوان کرد: سازمان قطار شهری کرج تعامل بسیار خوبی به منظور پیگیری رفع این مشکل داشته است.


صفری با تاکید بر ضرورت تشکیل دبیر خانه شهرداری های شهرهای کرج و یا استان البرز با محوریت کرج، افزود: بهره گیری از ظرفیت های کارشناسی کرج و انتقال آن به شهرهای اطراف بسیار حائز اهمیت و در عین حال کارآمد است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری